Období dovolených, krásné chvíle strávené s rodinou se pomaličku blíží.
Přemýšlíte, kam letos vyrazit? Marně pátráte na internetu nebo listujete v katalogu, a stále ne a ne si vybrat?

 

Pak máme pro vás výborný tip!
Co strávit nádherné a nezapomenutelné chvíle na Kanárských ostrovech? Už vás tato myšlenka také napadla, ale nevíte, pro který ostrov se rozhodnout?
Pak se nechte inspirovat!

 

 

LANZAROTE

Lanzarote je ostrovem sopek - nesčetné kužely a zuhelnatělá údolí, jež tvoří záhadnou a jedinečnou krajinu, jsou naprosto fascinující. Není potřeba si představovat měsíční krajinu, stačí navštívit tento ostrov. Jeho dojemné vesnice jsou světlé a veselé, jeho břehy jsou obklíčeny ostrůvky a útesy, jeho pláže jsou široké a krásné. Kontrast úplně bílých domečků s barvou lávy působí dojmem čisté, velmi pokorné krajiny, a věřte, že návštěva tohoto ostrova vám zůstane v paměti již navždy.

 

La Palma

La Palma je idylický ostrov. Najdeme zde největší výšky na světe v porovnání s jeho obvodem. Jeho půda je úrodná a na celém ostrově vládne zelená barva. Ohromné palmové rokle obklíčené kapradinovými lesy jsou skutečným zázrakem přírody.

 

Je to ostrov plný exotických ptáků. Zkuste se ztratit v národním parku CALDERA DE TABURIENTE. Nechte se unášet svěžestí vod tryskajících z pramenů a utíkajících svobodně stržemi a roklinami po prudkých stráních a úzkých řečištích, aby se potom vrhly po nádherných kaskádách dolů. Vystupte na sopku TENEQUÍA. Objevte všechnu magii jeskyně Cueva BONITA nebo se opalujte na skutečném sopečném písku.

 

EL HIERRO

Krajina na El Hierro překvapuje svou rozmanitostí. Krajina ze zvrásněné lávy, tropické plodiny, borovicové a vavřínové lesy, příkré srázy - to všechno vám vyrazí dech. Je to tiché místo pro klidné objevování.

 

Na El Hierro je možné všechno. Můžete se koupat v bazénech se slanou vodou na úbočí hory, pozorovat pestrobarevnou krásu jeho hlavního města VALVADERE nebo vrátit se o tisíciletí zpět prostřednictvím archeologických objevů na El Tagoro. Objevte zázračný pramen. Uvolněte se v lázních Sabinosa a nenechte si ujít možnost poznat jedinečný jalovcový les.

 

TENERIFE

Na Tenerife vyčnívá nejvyšší hora španělského zeměpisu, což je příčinou existence různých klimatických pásem. Všechny jsou nádherné. Jih je horký a slunečný s jemnými plážemi a pozlaceným pískem, určeným k oddechu a potěšení. Sever je zelený a úrodný, s velice rozmanitou flórou, s rozsáhlými a bujnými lesy a velkými obdělávanými plochami.

 

Na jeho pobřeží, odloučeném od světa, najdete malé zátoky mezi skalnatými srázy. V národním parku LAS CANADAS DEL TEIDE jsou ještě stále znatelné stopy minulých sopečných erupcí. Je to působivá, úchvatná, až téměř nepřirozená krajina. Tenerife je světlo, radost a barvy. Najdete zde námořní, sportovní i rybářské přístavy, nádherné hotely, restaurace, bary a diskotéky.

 

Věřte, že ať se rozhodnete pro ten, či onen ostrov, nebudete litovat a rozhodně se nemusíte obávat zklamání.
Kanárské ostrovy jsou skutečným rájem na Zemi. Rájem, který dodá energii nejen vám, ale i celé vaší rodině.

 

 

Na Gran Canarii, na Tenerife a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast – cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 6

 

Případně na telefonu: +420 / 221 969 224 nebo +420 / 221 969 234
Mobilní operátor: 602 313 049 
Fax: 224 946 391 nebo 224 948 025.

Reklama