Trpíte bezdůvodným strachem, stresem,nechutenstvím, trémou?
Pak by lékem na vaše problémy mohla být nyní již poměrně rozšířená psychoterapeutická metoda kineziologie (známá také pod názvem ONE BRAIN - jednotný mozek).

Pomocí jednoduchých svalových testů paže v ní zjišťuje vyškolený terapeut, v jakém věku, z jakého důvodu a v jakém směru došlo v těle k vnitřnímu zablokování, vytvoření nesprávných přesvědčení, které dále řídily vaše představy o sobě, životě, případně zapříčinily vaše zdravotní problémy.

Příčina to nemusela být nijak závažná a dramatická - např. maminka při vaření odbyde tříleté dítě "Nemám čas1", a jeho ukřivděná dušička odpoví intenzivním pocitem zavrženého, bezmocného, nemilovaného človíčka, opuštěného nejdražší bytostí.
Bez zkušenosti dospělého se v mrněti zrodí naprostá jistota, že nestojí druhým za pozornost.

Základ ztráty sebevědomí je na světě. Vědomí dítěte v tu chvíli "založilo kazetu" pro budoucího dospělého.
Dalšími zklamáními a odmítnutími, která jsou v životě nevyhnutelná, ji bude jen posilovat a utvrzovat až do odhalení,objasnění a odblokování spouštěcího impulzu.

Kineziolog se při své činnosti "ptá" svalů a mozek, který svalstvo řídí, odpovídá změnou jejich svalového napětí. Po zjištění jádra problému, použije kineziolog příslušné korekční techniky k obnovení energetické rovnováhy a klienta pak naučí jednoduché cviky, jimiž bude určitou dobu korekci v těle posilovat, aby pozitivní změna mohla zůstat trvalá.

Váháte-li, kterého terapeuta z nabídky např. v inzerci, zvolit, zajímejte se především, kolik kurzů One Brain již absolvoval - dobré je svěřit se do rukou člověka, který na sobě pracoval alespoň v šesti kurzech.

Zajímat se můžete i o cenu odblokování, zkušenosti a doporučení známých. V neposlední řadě můžete sami absolvovat základní dva kurzy a pomoci sobě, své rodině, známým...

Pořádány jsou často i tématické minikurzy, které vám mohou o vašich postojích a problémech v konkrétní, vybrané oblasti leccos zajímavého prozradit a nabídnout nové, zajímavé řešení.