Děkuji čtenářce Terce za další příspěvek k dnešnímu tématu. Terka otázku - město, nebo venkov - řeší filozoficky. Pojďte se přečíst její názor. Myslím, že se s ním nedá nesouhlasit.

Kde je lépe? Na vesnici, nebo ve městě? To je opravdu těžká otázka, neboť tam, kde máme svůj domov, tam nám je nejlépe. Bydlet na vesnici má své výhody i nevýhody, totéž platí i pro město. Například já bydlím na vesnici a většinou chceme vždy to, co mít nemůžeme nebo nelze to uplatnit, a to platí i u mě.

město

Chtěla bych bydlet ve městě, protože bych to měla blíže k mým oblíbeným nákupním centrům, ale zase si nepotrpím na městský ruch, a tak holduji vesnickému klidu, i když musím občas strpět „sousedí“ šprechtění a randál. A to, jestli je člověk na venkově nebo ve městě šťastný, to už záleží na mnoha faktorech. Každý člověk je jiný a také mu vyhovuje něco jiného. Někdo už musí bydlet ve městě jen proto, že na něho „nezbylo místo“ v rodinném baráčku nebo nemá na něj dostatek financí. A to, zda jsme šťastní, může záležet hodně na nás, protože jak si to uděláme, takové to máme. Takže většina lidí si může za to, kde skončila, sama. Já jsem ráda, že bydlím s rodinou v baráku, máme se rádi a to je pro život mnohem důležitější než to, kde a v čem bydlíme. :)

Z Karviné zdraví Terka. :)

Milá Terko, v tom máte určitě pravdu.

Co si o tom myslíte vy, milé ženy-in. Máte jiný názor? Napište nám o svém místě k bydlení. Máte ho rádi? Nebo ho nesnášíte? Pak máte své důvody a ty nás také zajímají. Podělte se s námi o ně. Adresa redakce@zena-in.cz je tu pro vás. Dva nejzajímavější příspěvky odměníme pěknými kosmetickými dárky

Reklama