Pobavte se s příspěvkem čtenářky Telelot. Básnička, kterou poslala, sice není vyznáním, ale k erotice má hodně blízko. Je o stárnutí a ochabování...

Erotickou báseň si nemusí dávat jen partneři. Můž ji dostat třeba kolega v práci k narozeninám. Více už v příspěvku čtenářky Telelot...


Přeji hezký den,

ráda bych k dnešnímu tématu také něčím přispěla a trochu vás rozveselila, protože se jedná sice o verše trochu „erotické“, ale k milostnému vyznání mají daleko... ;-)

Kdysi při oslavě šedesátin dostal jeden kolega od kamarádů (dobráků) k dárku také veršované přání. Při jeho čtení se sice tvářil statečně a usmíval se, ale jestli mu udělalo radost, to si nejsem jistá, posuďte sami:

Kde jsou ty časy velebné,
když údy byly ohebné,
až na ten jeden.

Ty doby dávno minuly,
údy ti všechny ztuhnuly,
až na ten jeden.

Naštěstí měl kolega smysl pro humor, takže oslava dopadla dobře a přáníčko (autor neznámý) se ujalo, občas se v různých obměnách opakuje.

Mějte se fajn.
Telelot 

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 2.5.2013: Básně plné touhy a vzrušení

  • Dostala jste někdy milostnou či erotickou básničku?
  • Nebo jste třeba sama nějakou takovou napsala?
  • A máte ji schovanou?
  • Pamatujete si ji?

Máme tu měsíc lásky. Posílejte proto ke čtvrtečnímu tématu milostné a erotické básničky, které jste dostaly nebo samy napsaly. Můžete je zakomponovat do krátkého příběhu, který se k nim váže. Jedna z přispěvatelek od nás za básničku obdrží dvě srdcové čokolády Milka – pro sebe a pro svého partnera. Příspěvky posílejte nejpozději do 2.5.2013, 15.00 hodin na známou e-mailovou adresu Redakce@zena-in.cz. Jestli se z jakéhokoli důvodu stydíte (třeba je básnička příliš intimní), napište zkraje příspěvku, že chcete, aby byl zveřejněn anonymně.

A pokud jste žádnou milostnou básničku nedostala a zatím ani nenapsala, vyzkoušejte to! Třeba jí svého partnera potěšíte.

milkamilka

Reklama