Milé čtenářky!

 

Moc nás potěšilo, že jste v naší Velké dubnové soutěži zaplnily i poněkud choulostivou kategorii Kde je mi nejlíp. Máme pro vás malý výběr toho, kde se ve svém volném čase nejraději vyskytujete. Já sama mám takových míst několik a je mi jasné, že kdyby bylo možné vložit ještě víc fotografií, určitě byste to některé ocenily.

 

Věrka z obchodního je prý nejradši v kuchyni, ale to sem nemám psát, že byste si mysleli, že je „průša". (Ať je dole reakcí kolik chce, já jsem taky průša, nejsi v tom, Věrko, sama!) V létě taky na zahrádce, ale jenom když je tam sama.

 

Asistentka nás všech (díky, Klárko!) má tři domovy, takže se vyjádřila ke všem: V Praze v podnájmu je mi nejlíp v pokoji ve velkém, pohodlném křesle, doma na Moravě vlastně to samé a v Krkonoších u přítele... no to je asi jasné. :-) Ale vyhrává to 2:1 křeslo nad postelí :-)."

 

nápověda - na obrázku není kytička...:)

 

Dana z marketingu: Mám malý byt, tak pokud to jde, tak raději vyrážím někam ven - do přírody. Jinak doma čtecí" křeslo s knížkou a sklenkou něčeho dobrého... :-)"

 

Já připojuji fotografii ze své zahrady, kde se cítím nejlíp teď, protože ji začínám budovat. Pomalu se spolu oťukáváme (oťukáváme se už rok) a zatím pořád jen přemýšlím, jak ten obří prostor pojmout. Něco už se rýsuje, v některých zákoutích však ještě stále tápu.

 

 

Určitě budete mít komentáře k soutěžním fotografiím, proto je (některé) vkládám do článku.

Pokud vás inspirovaly a také vás přepadla chuť si zasoutěžit, stačí kliknout SEM.

Hrajeme o spoustu zajímavých publikací o bydlení a o dva vysavače značky Philips.