Články na podobné téma patří na Ženě-in k nejčtenějším. Jsme prostě zvědavé a zajímá nás, proč, jak a zdali vůbec si ostatní ženy odstraňují chloupky na nohách, v podpaží, či v oblasti bikin. Nejčastější technikou, pomocí níž se zbavujeme nežádoucího porostu, je podle průzkumu žiletka. Asi proto, že tato metoda je levná a při troše šikovnosti bezbolestná. Ale má jeden velký nedostatek. Holení zajišťuje pouze krátkodobě hladkou pokožku. Druhý den je tam zase nepříjemné strniště. Je to k uzoufání. Copak je nemožné mít sametovou, svůdně hedvábnou kůži na dotek?

Existuje řešení.
Epilace - odstraňování chloupků u kořínků. Au, že to bolí a ježí se vám chloupky hrůzou a saháte po myši, abyste klikly jinam?
Zadržte! Není epilátor jako epilátor. Přichází nová generace Philips Satinelle Ice (HP 6492).
 

Tento strojek je skutečně důmyslným řešením, potlačujícím nepříjemný pocit bolesti, a to hned dvakrát. Součástí epilátoru je totiž výkyvná chladicí hlava, která minimalizuje bolest za pomoci ledového efektu. Druhým „zmírňovačem“ jsou aktivní pohybující se masážní pacičky,  které právě epilované místo příjemně masírují a opět tak dochází k výrazné redukci bolestivého pocitu. Pro ženy s opravdu citlivou pokožkou, a nejen pro ně, je epilátor Satinelle Ice jako první vybaven hypoalergenní keramickou hlavou. Ta předchází nejen případnému podráždění nebo alergickým reakcím, ale také disponuje osvědčeným kotoučovým epilačním systémem, díky němuž je dokonale a velmi rychle vytrženo až 95 % chloupků přímo u kořínku. Odstraněny jsou přitom i chloupky v minimální délce 0,5 mm. Pro depilaci velmi citlivých míst nabízí Satinelle Ice navíc výměnnou holicí hlavu a pro péči mezi jednotlivými epilacemi masážní žínku. Každé balení také obsahuje i praktickou kosmetickou taštičku, do které si vše můžete uložit. Během používání pak ženy jistě ocení výběr ze dvou rychlostí a také ergonomický tvar strojku, díky kterému epilátor příjemně padne do ruky.
Ofiklejda
Tak co, milé ženy-in, nestojí to za úvahu? Blíží se Valentýn a vy máte jedinečnou příležitost naznačit, jaký dárek byste ocenila.
Koneckonců, bude potěšením pro vás pro oba.
Orientační maloobchodní cena je 2 999 Kč.

 

Zapojte se do soutěže o tyčový mixér Philips HR 1372 ZDE

Reklama