Smutné povídání o svém bývalém příteli nám poslala čtenářka jana.12345678. Myslí si, že každý muž, s kterým máme vztah, je ten pravý. I když spolu ti dva nemusí vydržet.

Milá jano.12345678, určitě se Vám to vyplní, věřte tomu. Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Zastávám názor, že každý muž, kterého potkáme a máme s ním vztah, je ten pravý.

Sama jsem měla to štěstí, že jsem s jedním mužem žila a mám s ním úžasnou dceru, bez níž už si život nedovedu představit.

Naše setkání bylo osudové. Oba jsme věřili, že nám to vyjde a budeme spolu do konce života, jenže se objevily takové překážky v životě, které jsme v tu chvíli ani jeden neuměli vyřešit a oba jsme se trápili, i když jsem ho milovala a snad i on mě.

Bylo to to nejtěžší období v životě, kdy mi došlo, že je opravdu konec a bývalý přítel se ke mně už nikdy nevrátí. Znovu jsem hledala smysl života, víru a novou chuť do dalšího dne. Naštěstí jsem to období překonala a opět si užívám dcery, každého dne i maličkostí.

A nyní už je mi jasné, že pokud ještě budu mít někdy rodinu, bude to už s jiným mužem. Je stále těžké si to připustit, když jsem věřila v něco jiného, ale minulost se už nevrátí.

Moc bych si přálal zodpovědného, spolehlivého partnera, abych se o něj mohla v těžkých chvílích opřít, aby měl rád dceru, vážil si nás i rodinných hodnot. To samé bych chtěla nabídnou i já, ale jen čas ukáže, kdy a zda se tohle přání vyplní.

jana.12345678

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne Jaký typ muže se vám líbí?

  • Máte svůj jeden typ muže, který se vám líbí?
  • Nebo je jich víc?
  • Líbí se vám malí, velcí, hubení, tak akorát, silnější, tlustí, svalovci...?
  • Jakého chlapa máte doma?
  • Změnil se váš partner od seznámení?
  • Jak moc?

Prosím, další příspěvky už neposílejte. Zanedlouho na jednu z vás čeká tento dárek: Šampon pro barvené vlasy, rtěnka od Mary Kay a k tomu krásný růžový šátek.

muz

Reklama