„Když slyším kamarádky, jak fňukají, že jim mužští zanáší, klepu si na čelo. Co jako dělají pro to, aby byli spokojení doma? Chlap potřebuje neustálé vzrušení z něčeho nového. Tak se to tomu svému snažím dopřávat,“ svěřuje se Alena, maminka desetiletého Matouše a šestileté Adély.
5ebd2967c1b3eobrazek.png
Foto: Shutterstock

Jejím receptem na spokojený vztah je vzít si ode všeho dovolenou. S železnou pravidelností měsíc co měsíc povolají ke svým dětem rodiče a odjedou jen ve dvou na víkendový pobyt. „Ale pozor, místa i hotely vždy střídáme, takže je to pokaždé jiné. Vždy si s sebou beru sexy prádélko a podpatky, ale užíváme si to i jinak. Wellness, výlety, dobré jídlo a pití…jako za starých dobrých časů. Myslím za svobodna,“ usmívá se Alena, která se teď kvůli uzavřeným hotelům musela poprvé po pěti letech s pravidelným relaxem bez dětí rozloučit.

„Uznávám, že to je nepřekonatelná překážka. Ale jinak si takový luxus může dopřát každá dvojice. A když nemá na hotel, ať alespoň pošle děti k babičce, a nechá si prázdný byt jen sama pro sebe,“ radí Alena.

Čtěte také:

Reklama