Ideální manžel je podle většiny žen muž chápavý, věrný, spolehlivý, šikovný, citlivý, něžný a při penězích. Jakmile se stane otcem, měl by dále oplývat schopností a ochotou věnovat se dětem a domácnosti. Měl by si s dětmi hrát, vymýšlet pro ně program a zabavit je nejlépe na celé odpoledne.

 

Máte-li doma pana ideálního, gratulujeme. Pokud mu něco schází, navrhujeme ovládnout se a nesahat k výtkám. Jsou málo účinné a v mnoha případech fungují spíš opačně, než chcete. Navrhujeme zkusit pozitivní motivaci. Soustřeďme se na možnost pozitivně motivovat manžela v roli ideálního otce, protože tato role je nová, partner se v ní teprve etabluje, a motivujeme-li ho od začátku, máme nejlepší vyhlídky na ideální výsledek.

 

Vynikající šanci nám nabízejí nadcházející Vánoce. Najdeme-li vhodný dárek, který bude poskytovat prostor pro společnou zábavu manžela i dětí, posunuje to naši snahu o významný kus dopředu. O mužích se říká, že jsou hračičkové, tak proč nevyužít tento jejich potenciál ve prospěch našeho úsilí? Dárek musí být dobře promyšlený. Uvědomte si, jak silné nepřátele máte před sebou! Je to spánek po dobrém jídle, čtení novin a sledování zpráv nebo fotbalu, někdy dokonce nechuť vůbec něco dělat!

 

Potřebujete mnohostrannou hračku, která obstojí dlouhodobě, hračku, která poskytne manželovi prostor vyprávět dětem při hraní příběhy anebo skutečnosti, které zná, což obvykle vyvolává obdiv ze strany dětí, a zpětně tedy posílí manželovu motivaci ke hraní. Hledáme hračku, která manželovi umožní ukazovat dětem nové světy, nová poznání, nové příběhy a samozřejmě musí bavit jeho samotného.

 

Tipem na takovou hračku může být klasická kamenná stavebnice Anchor, která se k nám dováží z Německa. Z kamenných kostek lze postavit dobrodružný hrad nebo skutečnou architekturu, pro dospělé je přitažlivá právě svou reálností. Základní stavebnice rozsáhlého systému má 105 kostek.

 

Nezapomínejme na to nejdůležitější, ať chceme mít manžela jakéhokoli, neměl by cítit z naší strany velký tlak. Tlaku může podlehnout, ale může také začít hledat únikové cesty. Pozitivní motivace z naší strany vyžaduje větší vymýšlení a rafinovanosti, ale výsledek obvykle stojí za to!

 

Vyhrajte stavebnici ZDE.

Reklama