Stejně jako je každý člověk povahově či vzhledově jiný, má i různorodé sny.... O čem sní naše čtenářky? Kde brouzdají ve chvílích volna? Kam směřuje jejich fantazie?
To si právě nyní můžete přečíst na našem magazínu....

 


 

Dnešní téma mě donutilo k zamyšlení se nad tím, co je mým velkým snem. Mít vilu, zahradu s bazénem, auťák, nádherného chlapa, kupu peněz… to všechno je moc krásné. Jenže si nemyslím, že to je právě ono, co by mě mělo udělat OPRAVDU šťastnou. Pro mě opravdové štěstí tkví v pravé lásce. V tom, že mám manžela a skvělou rodinu a vím, že jim můžu věřit. Že v nich budu mít oporu, když budu v nejhorším a sama ráda pomohu jim, když se nedej bože ocitnou na dně. Dále ve zdraví, které si za žádné peníze nikdo nekoupí. Jak moc toužím po tom, abychom byli všichni zdraví! Kdyby to bylo možné, předplatím zdraví celé rodině na celý život. Potom si ve svých snech přeji, aby ze světa zmizela nenávist, závist, zlost, nepřejícnost, agresivita lidí, autonehody, války, přírodní katastrofy.

Pak teprve bych byla opravdu, opravdu šťastná. A když jednou konečně vyhraji v nějaké soutěži z těch tisíce, do kterých se zatím marně zapojuji J, budu taky o něco málo šťastnější J

Mějte se pěkně, buďte zdraví a šťastní a ať se vám vyplní vaše sny.

Martisa

 

Ahoj všem,
dnes když je dovoleno snít, budu snít sen, který jednou bude naplněn (doufám). Vidím se v přírodě někde na kopci na jižní stráni, sbírám bylinky, sadím stromy, rostliny a keře. Oba s manželem společně tvoříme náš malý vesmír na pozemku - jižní stráni, kolem klid a pohoda. Nemusíme už chodit do práce, máme dřevěnou roubenku, čistou studánku, bezva sousedy, žijeme v klidu. Pozorujem vánek, kolem běhají spokojená vnoučata, dýchají čistý vzduch, pozorují včely, vrabce, zajíce. Případné přebytky si chodí kupovat lidé z okolních měst. Tak tohle je sen, myslím splnitelný tak za 15-30 let. Už teď doma nad tím po večerech sedíme delší dobu, kreslíme si rostliny, které zasadíme, co vedle sebe v jaké návaznosti, přemýšlíme, jak to bude vypadat, jaký bude náš malý domeček - z čeho, co v něm za materiály. Bude to dokonalé, že to bude fungovat s pomocí přírody skoro samo. Tak na tohle se skutečně oba těšíme a o tom sníme, doufáme ve splnění. Jestli to ale nedožije příroda díky lidem, tak se nám to nesplní, je to na nás všech. Snažíme se co nejméně ji zatěžovat, ale jsme kapka v moři. Nechci, ať to zní jako agitace, ale dělejme pro NI něco víc, aspoň to, co staletí dělá ona pro nás. Ať mohou snít v přírodě i další pokolení.
Mějte se hezky..

Harantka

 

To je téma, existuje vůbec někdo, kdo v životě neutekl z reality a představoval si nemožné?
Dobře si pamatuju na jeden druh"snu", když jsem byla puberťacka,(zajímalo by mě, jestli jsem v tom nebyla sama). Vždycky, když mi křivdil celý svět, představovala jsem si, že jsem na smrt nemocná a najednou kolem mě všichni skáčou a konečně! si uvědomí, jak jsem skvělá a nenahraditelná a........
Teď taky někdy sním o tom, že jsem všude středem pozornosti, mám o 15 kilo míň, jsem okouzlující a nechutně zazobaná, ale musím se přiznat, že ne tak často. Jediná moje "úchylka" jde jiným směrem. A to když slyším písničku, která mě chytne za srdce, jsem schopná si ji xkrát přehrávat, zavřít oči a představuju si sama sebe jako úžasnou zpěvačku, jak zpívá a jak se u toho tváří a všichni jsou paf! Už jsem prosím matka dvou skoropuberťáků, ale pořád švihnutá.
Možná je to tím, že pocházím z muzikální rodiny, sama zahraju na pár hudebních nástrojů, ale ten zpěv se někde zapomněl.
Klidně se přiznám, že je to paráda a super si zarelaxuju. 

Renetk


Nezapomeňte se zapojit do diskuse pod článkem Ideální váha za dva měsíce! Jde to? a Meryl, Angelika a sultán!!!
Proč?
No protože můžete vyhrát!!!

Reklama