62e1530266081obrazek.png

Foto: Shutterstock

Dana
V sexu jsem docela konzervativní. Stydím se za svoje tělo, a proto jsem nikdy neměla tendenci vyvádět a střídat polohy jako na běžícím páse. Přítel sice někdy měl narážky, že bych se mohla trochu víc odvázat, ale nikdy mě k ničemu nenutil. Nedávno jsem se ho ale zeptala, co by chtěl k narozeninám a on se mi svěřil, že už dlouho touží po tom, abych mu lízala okolí řitního otvoru. Samozřejmě jsem řekla, že to nepřichází v úvahu, ale problém je v tom, že se mi od té doby zprotivil a vůbec s ním nechci spát. Nezbývá jen doufat, že se to po čase srovná.

Jitka
Pro mě je hranicí, za kterou nejdu, anální sex. Vím, že je to docela rozšířená a běžná praktika, které se mnohé páry nebrání, ale mně se to naprosto hnusí. Současný partner ho naštěstí nevyžaduje, ale jeden můj bývalý se se mnou kvůli mému odmítnutí rozešel. Bylo mi tehdy sedmnáct, takže jsem to brala dost těžce.

Šárka
Před lety jsem v baru potkala jednoho sympatického muže a skončili jsme u něj doma. Nejdřív mě zarazilo, že si k sexu pustil video dovádějících štěňátek a pořád na něj koutkem oka koukal. No a na závěr aktu chtěl, abych ho pomočila a trochu se mu vyčůrala i do pusy. To jsem odmítla, oblékla se, zmizela a už nikdy se s ním neviděla.

Erika
Chodili jsme spolu rok, když z mého dnes již bývalého přítele vypadlo, jaká je jeho tajná sexuální fantazie. Čekala jsem cokoli, ale to, že by chtěl trojkou s mou o dva roky mladší a o několik velikostí v oblasti dekoltu vyvinutější sestrou, teda ne. Nedokázala jsem se s tím srovnat a vztah ukončila, i když říkal, že je to jen tajná fantazie.

Jiřina
Mě úplně šokoval manžel a dlouho jsem se z toho vzpamatovávala. V rámci prvního sexu po šestinedělí mi najednou začal sát prso a ochutnávat mateřské mléko. Než jsem ho odstrčila, byla jsem chvíli jako zkoprnělá. Vůbec by mě nenapadlo, že tohle může udělat. Sex tím pro mě skončil, manžel se mi omluvil, ale trvalo mi nějakou dobu, než jsem v něj zase získala důvěru.   

Dita
Pro mě je přes čáru jakékoli intimní sblížení během menstruace. Jsem nafouklá, oteklá, plná pupínků a bez nálady. Partner mi ale tvrdí, že s předchozí přítelkyní dělal během menstruace úplně všechno včetně orálního sexu. Já ale vím, že na tohle mu nikdy nekývnu.

Zdroje: respondentky Dana, Jitka, Šárka, Erika, Jiřina, Dita

Čtěte také:

Reklama