Každý den se něco děje. Vždyť to dobře znáte. S vaším nejmenším se nikdy nenudíte a kolikrát domácí situace připomínají nejakčnější scény z hollywoodských bijáků. S jedním „malým“ rozdílem. Hrdina vše zachraňuje se zbraní v ruce, vám k vítězství stačí něco mnohem křehčího. Vlhčený ubrousek. A k tomu se svěží vůní, veselým obalem a cenou, která potěší vaši rodinnou kapsu!

Huggies® Everyday jsou tu. A s nimi se otevírají nové horizonty v péči o vaše nejmenší a zachraňování čistoty vaší domácnosti.

huggies

Při přebalování bude vaše dítě jako v bavlnce. Očekávejte vysoký standard, dostáváte do ruky extra jemné zboží. Tyto vlhčené ubrousky mají povrch jako bavlna. Během celé očistné akce bude Váš nos příjemně „zaměstnávat“ osvěžující vůně okurky, což ocení i každý přebalující tatínek. Kromě tradiční péče o dětské prdelky zvládnete s novými Huggies® Everyday mnohem mnohem víc. Stačí je jen pořádně zaměstnat!

Dětské hry, pojídání a popíjení od rána až do večera zanechávají své stopy všude. Kolikrát denně omyjete upatlané dětské ručičky, pusinky nebo tváře? Kolik otřete zmazaných triček, kalhotek, hraček? Kolikrát očistíte znečistěný nábytek či přebalovací pult? S tím vším vám odteď budou pomáhat Huggies® Everyday. Pracují tiše, rychle a bez zbytečných řečí. A až se úplně šťastná vydáte po celém dni do peřin, sáhnete po nich ještě jednou, abyste zbavila tvář stop po make-upu.

A vážně je můžete používat od rána do večera. Nové Huggies® Everyday jsou k mání za báječnou cenu - 39, 90 Kč!

Soutěžte s námi na stránkách www.huggiesclub.cz o dárkové balíčky Huggies®.

Porovnejte své Everyday Baby s ostatními! Zařaďte foto vašeho zmazaného výtečníka do právě otevřené Everyday galerie obrázků z vašeho každodenního domácího života. Prvních 100 vložených fotografií odměníme balíčkem vlhčených ubrousků Huggies® Everyday. A autora nejzdařilejšího snímku čekají hodnotné dárky od Huggies®.

Reklama