Nedávno nám kolega ze Šovinistického hnutí vyprávěl historku, která se mu přihodila s bývalou přítelkyní. Slečna odmítla jít na plastickou operaci ňader, kterou si kolega přál. Tento otřesný zážitek byl příčinou rozchodu.

Muž a jeho silokony

O Šovinistickém hnutí, které působí nejen u nás, ale i v zahraničí, jsou rozšířeny různé nepravdy. Proto jsme se na posledním zasedání vedení usnesli, že ukážeme všem pochybovačům a kverulantům lidskou tvář. Mediální kampaň, kterou tímto započínáme, jsme pojmenovali: Buďte normální - buďte šovinistou!

Základním prvkem kampaně jest uveřejňování skutečných příběhů, které vám představí některé členy šovinistického hnutí tak říkajíc „jako lidi“. První příběh, který se takto naskytl k uveřejnění, se stal místopředsedovi Šovinistického hnutí, našemu váženému kolegovi inženýru Jaroslavu Petrovi.

Vyprávět vám ho bude sám...

Chlap má právo na silikony

Již delší dobu jsem byl nespokojený se stavem našeho vztahu. Přítelkyně Karla absolutně nechápala mé oprávněné požadavky na chod domácnosti. Uvedu příklad: Kdykoli jsem se vrátil domů, nebyla nachystaná večeře, nebo jen výjimečně, což jistě uznáte je pro budoucí soužití a spokojenou rodinu klíčové. Přesto jsem chtěl dát Karle šanci - docela jsem si ji oblíbil. A tak jsme se po počátečních pokusech rozstěhovali a vídali se fakticky pouze jako milenci.

Tento stav trval dva měsíce. Rozhodl jsem se, že je na čase opět začít budovat společné soužití. Jako první cíl, který jsem si vytyčil, bylo vylepšení Karlina v některých ohledech nepříliš vyvedeného těla. Hodlal jsem do ní investovat skutečně nemalé peníze. Její povislá ňadra značky „uši baseta“ měla přijít na řadu jako první, později měly následovat další zákroky - zhuštění vlasů, botox, výměna chrupu, úprava očí. Vše jsem zařídil u největší kapacity v oboru. Když jsem to ale Karle oznámil, ze zcela nepochopitelných důvodů se dala do pláče.

Nával emocí, které na mě vychrlila, nemohl směřovat k ničemu jinému než k rozchodu. A já se ptám: Co je neoprávněného na tom chtít po ženě, aby vypadala podle mých představ, nota bene, když to chci celé zaplatit? Možná bude příště jednodušší, když si zajdu vybrat novou partnerku rovnou do výstupní haly některé z plastických chirurgií. Každý chlap má přece právo na silikony!

Ing. Jaroslav Petr

Čtěte náš šovinistický koutek...

POZOR! Nečtěte fministický koutek...

Reklama