Známe trik, jak mít čistý dech a zdravé zuby. Stačí několik minut denně – sami jsme to vyzkoušeli. Klasická situace – kamarádka nám něco vášnivě vykládá přes stůl, naklání se blíž a blíž... a vy se odkláníte dál a dál, pryč z dosahu jejího dechu. Ale proč? Příjemný dech je dnes společenskou nutností a jeho kvalitu můžeme ovlivnit hned teď.

 

Až 85 % bakterií, které představují jednu z hlavních příčin špatného dechu, se usazuje na jazyku. Proto doporučujeme při čištění zubů věnovat pozornost i důkladnému čištění jazyku. Ideálně ve spojení s antibakteriální zubní pastou Odol3dent Zuby a jazyk a kartáčkem Odol3dent. Ten je vybaven speciální antibakteriální stěrkou z měkkých lamel, díky které odstraníte z jazyku až 5x více bakterií než při samotném čištění zubů.

 

Zubní pasta Odol3dent Zuby a jazyk díky mikroaktivní pěně proniká i do těžko přístupných míst včetně pórů jazyku, kde antibakteriální složka odstraní bakterie – hlavní příčinu špatného dechu. Kromě 3násobné ochrany zubů (proti zubnímu kameni, zubnímu kazu a parodontóze) zároveň čistí jazyk i celou ústní dutinu. Veškeré účinky byly klinicky ověřeny.

 

Efektivní a komplexní péče zubní pasty Odol3dent Zuby a jazyk je dána mnoha účinnými látkami – například fluorid sodný zuby chrání a chlorid zinečnatý brání množení bakterií. Zubní kartáček Odol3dent Zuby a jazyk má kromě antibakteriální stěrky i řadu dalších předností jako šikmé štětiny, které umožňují efektivní kontakt s mezizubními partiemi a díky jejich zaobleným koncům je šetrný k zubní sklovině a dásním. Jedinečný odpružený krček doplňuje kuličkový kloub pro ideální přizpůsobení individuálnímu tvaru chrupu.

 

Zubní pastu Odol3dent si můžete vybrat v klasické variantě nebo jako pastu bělicí. Zubní pasty a kartáčky Odol3dent Zuby a jazyk (střední a měkký s kompaktní hlavou) koupíte v obchodních řetězcích, drogeriích a lékárnách. Více informací najdete na www.odol-3-dent.cz

Reklama