Dojemné vyprávění zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Řeřicha. Scházela se s nimi každou sobotu, když byli ještě na tomto světě. Nyní Řeřicha chodí každou sobotu na hřbitov...

Tématem je dnes váš kontakt s rodiči, milé čtenářky. Přečtěte si příběh čtenářky Řeřichy, která je s rodiči v kontaktu i když už jsou na pravdě Boží...


Poslední dobou se málo dostanu na vaše stránky, ale když už tu jsem tak si ráda zpětně přečtu zajímavé příběhy ze života čtenářek.

Dnešní téma mě velice zaujalo, ale jelikož už bohužel rodiče nejsou mezi námi tak alespoň každou sobotu jdu procházkou na hřbitov zapálit svíčku a vzpomenout na dobu kdy jsme se právě skoro každou sobotu jako rodina scházeli. Ty soboty byla taková zažitá tradice i s širší rodinou, kdy jsme podnikali různé akce nebo hrávali karty a užili spoustu legrace. Ale postupně se okruh příbuzných zužoval a nakonec onemocněli i rodiče a jé za nimi nakonec jezdila skoro každý den, rovnou z práce buď domů nebo do nemocnice a jelikož maminka prodělala mozkovou mrtvici a taťka skončil na vozíku, tak mou pomoc potřebovali a já to brala jako samozřejmost. Potřebovali mou pomoc, ne jen proto aby jsem jim uvařila a uklidila, ale aby věděli, že je mám ráda.

Proto jsem se rozhodla těchto pár řádek napsat, jelikož mě rodiče moc chybí a ráda vzpomínám na tu dobu různých oslav a společných chvil, kterých naštěstí nebylo málo.

Přeji pěkný den,
Řeřicha

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 17. února 2012: Jak často se vídáte s rodiči?

  • Jak často se vídáte s rodiči?

Kontakt s rodiči, to je velké téma. Každý vnímáme jinak a každý k nim máme jiný přístup. Někdo kladný, někdo záporný. Pevně ale věřím, že nikomu nejsou rodiče tak říkajíc „jedno“. Pište mi své příběhy o tom, jak často se s rodiči stýkáte a proč. Modelů je mnoho, někdo vídá rodiče každý den, někdo další jednou za rok. Jsem zvědavý, jak je to u vás! Za svůj příběh můžete získat dárkový balíček čokolád Merci v hodnotě 500 korun s díkem pro rodiče za to, že jsou.

Váš příspěvek ať je dlouhý alespoň jako předchozí podstavec a zašlete ho nejpozději 17.2.2012 do 15.30 hodin na e-mailovou adresu redakce. Tedy chcete-li mít šanci na uveřejnění.

Merci

Reklama