píše naše čtenářka s nickem marry.lu. tentokrát se nejedná o její nhty, ale nehtíky jejích malých dětí. Jak se jim maminčina stříhací procedura zamlouvá, tom už se dočtete v jejím příspěvku

Ahoj ženy :)

nehty, nehty, nehty . . . Vždy po koupání si beru do parády pětiletou dcerku a stříháme jak nohy, tak ruce. Už je rozumná a vše probíhá bez komplikací, pokud tedy není třeba vytahat třísky a ošetřovat různé záděry, to je už horší :)Hned po ní následuje můj dvouletý chlapeček. U něj tato činnost vyžaduje značnou dávku trpělivosti. Schválně zdržuje, křičí auuua, aniž bych se ho dotkla, má milion otázek tipu: ,,Už je to hotový? To je poslední?“ nebo ,,Ten nemusíš, mami.“ :)

No a po něm přichází na řadu má nejmladší, měsíční holčička. Té nehtíky jen piluji, ale kdo už má své zkušenosti ví, že ani to není nic snadného. Miny prsty s miny nehty a s nulovou spoluprací mi zaberou kolem půl hoďky a zadělají na bolavá záda. Po tomto maratonu nemám šanci dělat něco se sebou. Moc se mi líbí mít upravené nožky, ale zatím je strkám do ponožky :)

marry.lu

Milá marry.lu, tak to vás obdivuji. Nehtíky malých dětí jsou jako papírky a já jsem se vždycky bála, že mi „ujedou“nůžtičky, jak se ty děti stále vrtí

Pozn.red.Text nebyl redakčně upraven

Jak jste na tom s nehty a jejich péčí o ně vy, milé ženy-in?

  • Chodíte pravidelně na manikúru a pedikúru, nebo si vystačíte sama?
  • Máte nějaké problémy s nehty? Jak je řešíte? Máte nějaký recept, jak na nehtové neduhy?
  • Jste spokojená s tvarem svých nehtů?
  • Jak si nehty zdobíte? Lakujete si je na nohách a rukách stejnou barvou? Jste schopná si nehty přelakovat kvůli oblečení, i když spěcháte?
  • Líbí se vám nehty dlouhé, nebo krátké?
  • Vyzkoušela už jste nehty umělé? Jak jste byla spokojená?
  • Pamatujete si, kdy jste si poprvé nalakovala nehty?
  • Co říkáte na parádnicím předškolního věku s nalakovanými nehtíky? Je to i případ váš, nebo vaší dcery?

Napište nám, nebo pošlete foto na adresu: redakce@zena-in.cz

Za příspěvek vás čeká dárek: Tři laky od Avon v aktuálních barvách

laky

 

 

 

 

Reklama