Taky se Vám někdy zdá, že mytí nádobí věnujete více času než samotné přípravě jídla? Mnoho domácností se už s tímto problémem rozhodlo bojovat pořízením myčky na nádobí. Stále je však mnoho nádobí, které není možné mýt v myčce. Jak si tedy usnadnit tuto nevyhnutnou práci? Tou správnou houbičkou -PUR active od Viledy!

Revoluční houbička PUR active s ergonomickým tvarem od Viledy je ideální pomocník pro všechny, kteří se chtějí vyvarovat škrábanců na nádobí. Právě díky speciálnímu povrchu se nemusíte bát, že poškrábete jemné povrchy, jako je teflon nebo sklokeramická deska.PUR active

Hrubá strana houbičky je vyrobená ze speciálního PUR aktivního materiálu, který špínu nejdříve jen naruší a teprve potom ji odstraní. Díky tomu nedochází k poničení kuchyňského vybavení a vy rychle, účinně a bezpečně odstraníte zaschlou špínu, nepoškrábete žádný povrch a ušetříte svůj čas i energii. Houbovitá část vytváří hustou pěnu, díky čemu umyjete víc nádobí. Ergonomický tvar houbičky se přizpůsobí každému povrchu a jednoduše tak vyčistí nejen nádobí, ale i sporák plný zaschlých skvrn. Tato revoluční houbička se nedrolí, nerozpadává a její pevná strana určená pro drhnutí se od houbové části užíváním nerozděluje. Chlubí se tak dlouhou životností.

PUR active

Zažijte revoluci v kuchyni a věnujte mytí nádobí a čištění pracovní kuchyňské desky, dřezu a sporáku o polovinu méně času.

Vileda

Reklama