5ab10664aa7d4obrazek.png
5ab10602ce9d2obrazek.pngVybírat přípravky pro děti bychom měli velmi pečlivě, ideálně na doporučení pediatra. Taková kosmetika by měla být hypoalergenní, nepříliš parfémovaná, bez parabenů a s fyziologickým pH. To všechno splňuje řada přípravků pro nejmenší Uriage Bébé, která se vyznačuje vysokou snášenlivostí. Také proto, že jako jediná obsahuje termální vodou Uriage z francouzských Alp. Ta je doslova andělem strážným dětské pokožky.

Ochranný krém pro nejmenší
5ab104bf21d7aobrazek.pngJe dokonalou ochranou suché a citlivé pokožky před podrážděním, dehydratací a vnějšími vlivy jako je chlad nebo vítr. Pokud již pokožka podrážděná je, bleskově ji zklidní. Navíc ji vyživuje a udržuje vláčnou díky jedinečné kombinaci termální vody Uriage (30 %), minerálního oleje, včelího vosku a glycerinu.
Dalšími benefity je krémová, nemastná struktura a snadná vstřebatelnost bez lepivého efektu.
Ochranný krém pro nejmenší, který nezpůsobuje komedony, je vhodný pro každodenní péči o tělo a obličej. Jeho blahodárný účinek se potvrdil i u 96 % malých účastníků (celkem 22 dětí) studie provedené pod dozorem pediatra, který výsledky sám vyhodnotil.

5ab104f6625b9obrazek.pngHydratační tělové mléko pro nejmenší
Hydratační tělové mléko navrací komfort pokožce těch nejmenších se sklonem k vysušování způsobenému kontaktem s oblečením či jinými vnějšími vlivy.
Starají se o to hydratační vlastnosti glycerinu, ale také bambucké máslo a máslo illipe, které pokožku vyživují, chrání a zamezují jejímu vysoušení. Kombinace aloe vera a termální vody Uriage (30 %) navíc zklidňuje podrážděnou a citlivou pokožku.
Hydratační tělové mléko je vhodně i pro ty nejmenší. Mimo jiné přispívá také výraznému zlepšení fyziologického olupování pokožky miminek po porodu.
Přípravek vás kromě již vyjmenovaných blahodárných účinků okouzlí také příjemnou, decentní vůni. Navíc se rychle rozpouští a zanechává pokožku okamžitě hebkou.

5ab1052b0af0bobrazek.pngMinerální krém SPF 50+ pro nejmenší
O tom, že miminka a malé děti byste v žádném případě neměli vystavovat přímému slunci, zcela jistě víte. Ale ani pobytem ve stínu, vhodným oblečením, slunečními brýlemi a pokrývkou hlavy je nedokážeme zcela ochránit před škodlivým působením slunečního záření. Proto byl vyvinut Minerální krém SPF 50+ pro nejmenší.
Složení tohoto voděodolného krému bylo speciálně vyvinuto tak, aby chránilo citlivou pokožku miminek před UVA, UVB a volnými radikály. Díky tomu, že neobsahuje organické chemické filtry, ale 100 % minerálních filtrů, poskytuje nejen vysokou ochranu, ale také optimální snášenlivost miminky již od narození.
Termální voda Uriage navíc posiluje účinek do krému přidaného vitaminu C a E a aktivuje rozvádění vitaminu C do buněk.
Aquasponginy pokožku intenzivně hydratují a zabraňují jejímu vysoušení.
Klinická studie pod dozorem pediatra, které se účastnilo 20 dětí ve věku od 3 měsíců do 3 let, potvrdila, že přípravek na pokožce všech miminek zanechával ochrannou vrstvu, která pokožku navíc hydratovala.

5ab105d703dfaobrazek.pngTermální voda Uriage pro nejmenší
Termální vodu Uriage lze používat i v její čisté formě, ve spreji. Pokožku miminek díky ní můžete chránit, hydratovat a zklidňovat při každodenní hygieně a péči. Hodí se k ošetřování obličeje včetně péče o podráždění v okolí očí (oční dermatitida), ale také pro oblast pod plenkou. Její účinnost na pokožku se sklonem k opruzení (na opruzeniny) je klinicky ověřená.
Termální voda Uriage je dětské pokožce prospěšná po celý den, zanechává na ní ochranný film. Prostě ji jen naneste a nechte působit.

Přípravky Uriage Bebé zakoupíte pouze v síti lékáren Dr.Max.
5ab105f23db2aobrazek.png

Reklama