ho.jpg
Foto: Shutterstock

600953a25fccbobrazek.pngBeran
Trápí vás poslední dny nekvalitní spánek a problémy trochu ignorujete. Bez pořádného odpočinku ale nemáte možnost dobře fungovat, vaše nálada půjde dolů a odnesou to ti, co máte rádi. Jinak žádné jiné katastrofy na obzoru.
Foto: Shutterstock

600953b8990cbobrazek.pngBýk
Delší dobu vás trápí, že vašim aktivitám nedáváte vše, co byste měli. Zkuste slevit ze svých požadavků a tlaků, které si vytváříte sami na sebe. Bude se vám dařit mnohem lépe a budete mít rozhodně klidnější spaní.
Foto: Shutterstock

600953e323e6aobrazek.pngBlíženci
Vztahy v rodině budou napjaté, protože někdo otevře téma z minulosti, které mělo raději zůstat hluboko v šuplíku. Raději se konverzacím kolem tohoto tématu vyhněte. A dobře si rozmyslete, co říkáte, pokud se přece jen budete chtít zapojit.

Foto: Shutterstock

600953f7a96a1obrazek.pngRak
Přemáhá vás lenost, která vám brání se dál rozvíjet. Nenechte se jí ovládnout, a naopak ji zkuste porazit. Otevře vám to nové dveře na mnoha místech. A třeba vám nová zkušenost či znalost přinese i vytouženou pracovní pozici.
Foto: Shutterstock

6009541065e37obrazek.pngLev
Dejte si tento týden pozor na zdraví. Především nepodceňujte slunce a dodržujte pitý režim. Co se týče práce, budete mít skvělé pracovní nasazení a plno skvělých nápadů.
Foto: Shutterstock

60095422cb515obrazek.pngPanna
Radost na duši vám udělá setkání s němou tváří. Pokud máte možnost vyvenčit kamarádce pejska nebo pohlídat kočičku, využijte energie, kterou vám kontakt se zvířaty poskytuje. Navíc při takové procházce se psem na čerstvém vzduchu uděláte něco pro své zdraví. 
Foto: Shutterstock

60095432dde03obrazek.pngVáhy
Budete se cítit pod psa. A dost dobře to budete dávat najevo i svému okolí. Dejte si ale pozor na své výlevy. Mohla byste si nechtíc poškodit vztahy se svými nejbližšími.
Foto: Shutterstock

60095441ab01dobrazek.png
Štír
Hvězdy vám vzkazují, abyste zapátrali ve svém svědomí. Možná jste se během posledních dní nezachovali k někomu úplně spravedlivě. Ale neklesejte na duchu. Na upřímnou omluvu není nikdy pozdě. 
Foto: Shutterstock

60095450e1825obrazek.pngStřelec
Začněte plánovat letní dovolenou. Je čas zkontrolovat platnost pasu i to, jestli vám sedí plavky z loňska. Nemůžete pro sebe momentálně udělat nic lepšího, než naplánovat relax a odpočinek na prosluněné pláži.
Foto: Shutterstock

6009546047d3bobrazek.pngKozoroh
Vy i lidé ve vašem okolí se utápíte v podivném pocitu, že nic nemá smysl. Buďte to právě vy, kdo v sobě najde tvořivou sílu a motivujte ostatní k aktivitě. Staňte se elementem, který okolí vyburcuje, dodá mu motivaci i odvahu.
Foto: Shutterstock

6009546e83101obrazek.pngVodnář
Někdo si z vás udělá ne úplně příjemnou legraci. Snažte se se dané situaci zasmát, i když se nebudete cítit zrovna komfortně. Tím seberete okolí vítr z plachet a ukážete, že vás jen tak něco nezlomí a nezažene do kouta.
Foto: Shutterstock

600954803f615obrazek.pngRyby
Nadbytečnou energii potřebujete někde vybít. Pokud máte děti, budou nadšené, když je vezmete třeba do bazénu nebo zábavného centra apod. Díky společným aktivitám omládnete o několik let a budete se cítit prostě skvěle. Pokud děti nemáte, zajděte si třeba s kamarádkami na cvičení apod. 
Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zdražilová.