Zářící vlasy jsou korunou krásy, bohužel se v životě některých žen vyskytne období, kdy o ně dočasně vlivem onemocnění nebo jeho léčby přijdou. Pokud je ztráta vlasů trápí a necítí se kvůli ní dobře, je tu pro ně již více než 5 let nadační fond Daruj vlasy, který nemocným ženám paruky z pravých vlasů zdarma poskytuje. Výroba paruky je však náročná záležitost. Kromě toho, že je potřeba až 200 gramů vlasů od několika dárců, jsou na její výrobu nutné i finance.

Pantene-kompozice-produktu.jpg
 
Právě proto letos již popáté značka Pantene spouští projekt Silná a krásná. Za každý výrobek této značky zakoupený v drogerii Teta, ať už se jedná o šampon, kondicionér, masku, lak, pěnu nebo pečující olejíček, společnost Procter & Gamble, pod kterou značka spadá, věnuje 2 Kč na výrobu paruk pro onkologicky nemocné ženy, které si o ně zažádají u nadačního fondu Daruj vlasy.

Pantene-Silna-a-krasna-vizual-002-.jpg
 
Díky předchozím ročníkům dostalo svoji paruku už několik desítek žen a některé z nich už po vyléčení dokonce svou paruku poslaly dále, aby zvýšily sebevědomí další nemocné žadatelce. Letošní ročník potrvá v drogeriích Teta až do 26. září – a to je dostatek času na to stavit se v obchodě, udělat si zásobu vašich oblíbených produktů a bez velké námahy navíc udělat dobrý skutek!

Reklama