Každá žena v sobě skrývá krásku. Ale ne vždy ji pouští na povrch. Někdy na to prostě nemá čas nebo náladu. A jindy jenom neví jak. A právě od toho jsou tu kadeřníci a vizážisté, jejichž úkolem je objevit přednosti ženy a vyzdvihnout je. Ne ji jen ostříhat a namalovat jako figurínu nebo panenku, ale nechat vyniknout všechny klady její povahy, zdůraznit její temperament a charakter – zkrátka udělat z Popelky princeznu a z ošklivého káčátka elegantní labuť. Ale také z usedlé maminy veselého diblíka nebo z unavené sekretářky nebezpečnou lvici.

Zkuste to na vlastní kůži!
Chcete zjistit, jaká žena se ve vás, alespoň podle vizážistů, skrývá? Chcete objevit svou druhou tvář, překvapit sebe i své okolí? Cítíte v posledních dnech a měsících, že by vám prospěla nějaká změna a že pro sebe chcete něco udělat? Pak tady máme návrh přímo pro vás!


Staňte se na dva dny modelkou!
Stejně jako v minulých letech probíhá Bomton Cup – soutěž těch nejlepších vizážistů a kadeřníků. A co by to bylo za soutěž, kdyby při ní asistovaly zkušené modelky a všem známé krásky? Proto pořadatelé hledají nové tváře, nepoznamenané světly reflektorů. A stejně jako loni a předloni (více informacích o loňských proměnách ZDE) - se obrátili i na čtenářky Ženy-in! Staňte se hvězdami finálového večera!

 

Nezáleží na tom, jak vypadáte!
Nemusíte být kráska ze žurnálu! Nikdo se nebude ptát na vaše míry! Máte pocit, že vám někde přebývají nebo schází centimetry? Ale na tom vůbec nezáleží! Nemusíte mít dokonalou pleť a sametově hebkou, hustou hřívu vlasů! Naopak, nějaký ten zdánlivý neduh nebo nedokonalost bude pro finalisty soutěže výzvou! Rozhodující jsou váš elán a ochota!

 

Podívejte se, jak taková proměna v podání Bomtonu vypadá!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Staňte se modelkami ve finále Bomton Cupu 2007! Změňte image a vyzkoušejte si, jaké to je, když se vám všichni kolem věnují! Udělejte něco pro sebe!

 

A jak? Stačí do 30. 8. poslat dvě fotografie - portrét a celou postavu - redakce pak jednu z vás vybere  a ta se stane přímo finalistkou Bomton Cupu 2007. 

Jedinou podmínkou účasti je, že musíte mít čas v říjnu – finálové líčení proběhne 6. 10. v Praze a bude trvat celý den a 23. 10. pak všechny modelky čeká večerní finálová show v Karlínském divadle v Praze.

Fotografie vkládejte ZDE.

 

Více informací získáte na www.bomtoncup.cz