Voda je nezbytná pro zdraví a krásu pokožky. Co způsobuje dehydrataci? Věk Vaší pleti, klimatické podmínky (vítr, suchý vzduch, změny teploty, slunce) a životní styl (kouření apod.) Všechny typy pleti mohou být dehydrované. Nedostatek vlhkosti se viditelně projeví na její kráse: ztráta elasticity (vláčnosti), jasu, pocit nepohodlí, jemné vrásky způsobené vysušením. Ovlivňuje však i zdraví pokožky: snadnější pronikání mikroorganismů, buňky hůře dýchají a pomaleji se obnovují.

S přesvědčením, že voda je zdrojem života pro každou plet´, vyvinuly laboratoře Dr. Nadi Payot výrobky, které všem typům pleti dodávají sílu znovu regulovat stupeň vlhkosti. Tyto hydratační produkty s dlouhodobým účinkem nabízejí 24hodinovou kontrolu průběžného působení vlhkosti v pokožce. Výživné a opravné výrobky obnovují ochranné funkce hydrolipidního filmu. Příležitostná péče (sérum a maska) Vaši plet´ oživí a dodá jí jas. Bez ohledu na to, jaký máte typ pleti nebo jak hodně je dehydrovaná, Vaše tvář bude opět jemná, sametová a rozjasněná. Jemné vrásky způsobené dehydratací a pocit napětí zmizí. Každá plet´ potřebuje vodu!

Všechny výrobky HYDRATATION 24 nabízejí 24hodinové účinky kontrolující vlhkost v pokožce a její působení. Různé textury umožňují tu nejlepší hydrataci* pro jednotlivé typy pleti.
Technologická inovace PAYOT – HYDRO-REGULAČNÍ KOMPLEX(1) – obsahuje kombinaci tří hydratačních* rostlinných extraktů:

První z nich je L’Imperata cylindrica – kořeny z červené trávy. Rostlina z jižní polokoule, schopná přežít i v nejdrsnějších podmínkách na poušti. Tento extrakt je bohatý na draslík a udržuje přirozenou rovnováhu hydratace v pokožce.

Druhým neméně důležitým prvkem je extrakt kaštanu. Ten obnovuje ochranné funkce svrchních vrstev pokožky a zpomaluje tak pronikání vlhkosti přes rohovou vrstvu (stratum corneum), čímž zabraňuje nadměrnému odpařování vody.

Posledním extraktem je med, který se pyšní schopností setrvat v pokožce a zadržovat zde vlhkost díky svým hygroskopickým vlastnostem. Tak jako NMF (přírodní hydratační složky) udržuje vlhkost mezi buňkami. Výsledkem je dostatek vlhkosti v pokožce.


HYDRATATION 24
Dlouhotrvající hydratační krém s medem.
Dlouhotrvající hydratace a maximální pohodlí. Omezuje ztrátu vody, obnovuje obranyschopnost kůže, chrání pokožku před působením volných radikálů. Zanechá pleť hebkou, vláčnou a rozjasněnou.
Složení: med, ceramidy, hyaluronát sodný, extrakt lékořice, Filagrinol nanothalasphere, Lubrajel®, vitamin E.
 
50 ml, doporučená maloobchodní cena 1 550 Kč.

HYDRATATION 24  PROTECTION
Dlouhotrvající hydratační emulze s hydro-regulačním komplexem a UV faktorem 10.

Hydratuje, vyrovnává a chrání normální a smíšenou pleť.
Obnovuje přirozenou vlhkost v pokožce, zajišťuje hydrataci po celých 24 hodin a chrání před škodlivými vnějšími vlivy.   
Zanechá pleť hladkou, vláčnou a rozjasněnou.
Složení: hydro-regulační komplex (imperata cylindrica, kaštan, med),               
extrakt lékořice, heřmánek, brutnákový olej, vitamin E, UVA, UVB a IR filtry.
50 ml, doporučená maloobchodní cena 1 485 Kč.

MASQUE CREME HYDRATANT
Vysoce hydratační maska s extraktem lékořice.

Hydratuje, zvláčňuje a zklidňuje. Skutečná hydratační pleťová koupel. Omezuje ztrátu vody, zvyšuje obsah lipidů a tím posiluje celistvost buněk. Zlepšuje schopnost kůže zadržovat vodu. Zanechá pleť hladkou, vláčnou a rozjasněnou. Udržuje mladistvý vzhled pleti.
Složení: extrakt lékořice, ceramidy, hyaluronát sodný, Lubrajel®, vitamin E.
75 ml, doporučená maloobchodní cena 985 Kč.

HYDROFLUIDE
Intenzivní hydratační sérum s pomerančovou šťávou.
Napravuje dehydrataci a má okamžitý zkrášlující efekt.
Zmírňuje ztrátu vody, obnovuje optimální hydrataci pleti, udržuje vlhkost v rohové vrstvě. Zanechá pleť hebkou, vláčnou, pružnou a rozjasněnou, fixuje make-up po celý den.
Složení: pomerančová šťáva, PCA, hayluronát sodný, polyoly.
30 ml, doporučená maloobchodní cena 1 260 Kč.

NUTRICIA  ULTRA RICHE
Obnovující výživný krém s extraktem sezamu.
Zvyšuje obsah lipidů ve spodní vrstvách kůže, intenzivně vyživuje a hydratuje velmi suchou pleť. Omezuje ztrátu vody, chrání před volnými radikály. Zanechá pleť hebkou, vláčnou a rozjasněnou.
Složení: Sésaline®, ceramidy, jojobový olej, karité máslo, hyaluronát sodný, extrakt lékořice, Lubrajel®, vitamin E, polyoly, oxid zinku.
50 ml, doporučená maloobchodní cena 1 490 Kč.


NUTRICIA
Obnovující výživný krém s extraktem sezamu.
Vyživuje, obnovuje a hydratuje suchou pleť.
Zvyšuje obsah lipidů již ve spodních vrstvách kůže, omezuje ztrátu vody, chrání pokožku před volnými radikály. Zanechá pleť hebkou, vláčnou, rozjasněnou.
Složení: Sésaline®, ceramidy, jojobový olej, karité máslo, hyaluronát sodný, extrakt lékořice, Lubrajel®, vitamin E, polyoly.
50 ml, doporučená maloobchodní cena 1 420 Kč.

PAYOT - značka vytvořená v roce 1927, ženou pro ženy. Nadia Payot, lékařka, vyvinula způsoby ošetření a přípravky zaměřené na péči o ženskou plet´. Svými zkušenostmi, odhodláním a touhou zlepšit možnosti péč o plet´ způsobila převrat ve světě kosmetiky a lázeňství.
Podle Dr. Nadii Payot se zdravá duše a tělo projevuje na kůži, která dýchá. S touto myšlenkou vytvořila masáž o 42 tazích a výrobky, jejichž textury, vůně a účinky nabízejí výběr ošetření pro všechny typy pleti. Posláním PAYOT je poskytování té nejlepší dostupné péče o plet´ s viditelnými a efektivními výsledky svým věrným zákazníkům.

Reklama