myslí si naše čtenářka s nickem Milča, protože denní téma považuje za soutěž o ceny. Více o jejím názoru na dnešní téma i na samotnou volbu prezidenta se dočtete v jejím příspěvku.

Hezký den..já jen krátce..  ten dnešní váš článek je  nepřímo malý nátlak koho volit..jenže kampaň je a bude všude..jen mě přijde divné, že stejně zvítězí ne třeba ten, který by byl lepší ..ale ten, který dokázal ovlivnit více lidí..a pak někdo řekne, však jste si ho volili sami..a teď to bude všechno ležet na nás na lidech..

Každý pod tento článek napíše, koho chcete slyšet vy..jen aby vyhrál..a pak třeba bude volit toho druhého... já se těším, až bude po volbách..už na mě ti dva vykukují snad i doma z ledničky  :-) a kdyby byla volba koho fakt chceme a ne kdo si nahnal hlasy, aby mohl kandidovat, to by byla teprve volba od lidí..ne , že nám nutí vybrat mezi dvěma, které ani nechceme..ale musíme, takže zase od státu nátlak...nejraději bych volit nešla, důvod bych měla, nebudu doma....jedu na víkend hlídat 4 vnoučátka..ale už mám  volební průkazku a budu volit mimo bydliště.. a jednoho tam hodím..protože vím, že jednoho musím..že další třetí není...škoda... 

Milča

Milá Milčo, už v prvním kole jsme se nikdo z redakce netajili tím, koho budeme volit. A teď v druhém kole na nikoho nátlak neděláme, jen vyjadřujeme svůj názor. Jsme přesvědčeni o tom, že každá z vás, našich čtenářek, má svůj názor, a důvod, proč volit svého kandidáta a nenechá se nikým a ničím ovlivňovat.

Denní téma není soutěž a vyhrát může každý, bez ohledu na svůj názor, protože se bude losovat.

Jak se na přímou volbu prezidenta díváte vy, milé ženy-in? Sledujete ji se zaujetím, nebo jen povrchně? Jste zajedno se svými blízkými, rodinnými příslušníky a známými? Dáte na jejich názor, nebo si stojíte za svým?

Koho budete volit a proč? Byla jste o svém výběru přesvědčena už na začátku, nebo vaše rozhodnutí změnila kampaň. Volila jste stejného kandidáta už v prvním kole? Co vám na volebním klání dnešních kandidátů nejvíc vadí?

Napište nám, na vaše názory se těším na adrese:redakce@zena-in.cz

Reklama