Valentýn, výhodný marketingový bod v době, kdy povánoční slevy přestávají zajímat a do Velikonoc je ještě daleko. Nakonec… kdy jindy vyčistit sklad od těch růžových legín, co nešly na odbyt už loni v létě?

 

Dostala jste plyšovou růži v působivé vázičce z PVC? Nebo bílého zajíčka, jehož příbuzné teď už přešívají, protože místo srdíčka dostanou do tlapek kraslici? Darovala jste své ANO uprostřed dramatického přírodního výjevu na trendy ostrově v Tichomoří? Poslala jste valentýnku i té megeře z obchodního oddělení? Neslavíte?

 

Buď jak buď, nějak se k tomuhle datu musel postavit každý. Důležité je se domluvit. Na velké fotografii u zastávky je fascinující dvojice. Oba na pohovce. On právě dostává překvapení! Plyšový růžový medvídek! Oba vypadají na třicet. Přemýšlím. Kampak si ho asi dá? Medvídka? Do kanceláře? A kam si dá toho medvídka z loňska? Mají to takhle jen ti mazlíkové na fotografii, nebo skutečně někde žije dvojice, co tohle dělá? Dostane můj šéf plyšáčka?

 

Někteří lidé prostě rázně řeknou: JÁ TO NESLAVÍM! a na just zůstanou v práci do deseti. Cestou domů odplivnou před každou kyticí ve výloze. Jen je důležité, aby na ně doma nečekala něžná duše v záplavě svíček a květinových lístků. Víte, jak snadno chytne bytový textil! Tak sama jen s ohněm a srdnatým hasičem. To vám nemusí projít!

 

Jestli jde jen o to probarvit den do toho jediného správného odstínu, nemám problém! Vždyť poslední pračka vydala kromě červeného trika taky dvoje růžové trenýrky, jedny růžové slipy a dva páry růžových ponožek. Kdybych tam, já husa, hodila i králíčka, mohla jsem včerejšek oslavit úplně jinak!


Na Valentýna můžete udělat něco mimořádného! Víte, že Pamela Anderson se plánovala na Valentýna svléknout v Paříži? Zkoušela jste něco takového navrhnout starostovi u vás? Třeba byste pak konečně dostala něco na sebe, když o Vánocích to zase skončilo jen u knížky a soupravy čajů.

 

A to jsem ještě vůbec nezmínila domácí kutily, kteří s kusem překližky a pájkou dokážou divy, nad kterými jedno oko nezůstane suché! Sv. Valentýn, ať už nás žene hluboko do kanceláře, nebo do nitra obchodů s briliantovými prsteny… málokoho nechá chladným.

Jak jste s tím letos zatočila vy?

 

Reklama