Každá jsme jiná. Každá máme jiné zájmy, jiné potřeby, jiný vkus... A každá o sebe i jinak pečujeme. Jedna řeší vrásky, druhá celulitidu, další prasklé žilky, jiná zase akné. Ale každá se chceme líbit a každá se ráda necháváme trochu rozmazlovat.

Takové rozmazlování může vypadat různě, ale jisté je, že žádná z nás nepohrdne dárkem v podobě kvalitní kosmetiky.

 

I my jsme si pro Vás přichystali takový dárek. Zajímá nás totiž, jak o sebe pečujete právě vy, ženy-in! Odpovězte proto do diskuze pod článkem co nejobsáhleji na všechny následující otázky, a můžete vyhrát!

 

Anketní otázky:

 

1. Znáte svůj typ pleti a vybíráte si podle něj kosmetiku?

2. Při používání krémů kladete důraz především na svůj obličej, nebo si pravidelně mažete i celé tělo, například po koupeli?

3. Používáte na obličej celé krémové řady? Tedy řady, které obsahují prostředky denní, noční, oční a různá séra?

4. Jaké druhy krémů na obličej používáte? – hydratační, proti vráskám, pro citlivou pokožku, pro normální pleť, pro smíšenou, samoopalovací...

5. Používáte nějaké krémy na zeštíhlení a proti celulitidě? A jaké?

6. Vydržíte starat se o své tělo pravidelně? Každý den se například ráno a večer mažete krémem, nebo se staráte jen nárazově?

7. Jaká značka pleťové kosmetiky je vaše nejoblíbenější?

8. Jste věrná jedné kosmetické značce, nebo ráda experimentujete a zkoušíte různé?

9. Co je u vás rozhodující při výběru kosmetiky? – cena, reklama, zkušenosti kamarádek, jméno značky...

10. Používáte dekorativní kosmetiku? Co všechno si líčíte?

11. Jaká je vaše nejoblíbenější značka dekorativní kosmetiky?

12. Nechala byste si udělat permanentní make-up?

 

Třicet soutěžících, jejichž odpovědi budou nejzajímavější, od nás získá exkluzivní kosmetický balíček od firmy L´Oréal Paris v hodnotě 1425 Kč. Tento balíček obsahuje:

 

Derma Genesis – Denní krém

Působí v dokonalé součinnosti s pokožkou. Vypíná a znovu rozjasňuje pleť. Budete vypadat mladší.

 

 

Perfect Slim Laser

Remodelační koncentrát proti přetrvávající celulitidě. Některé zóny těla jsou předurčeny k tomu, aby vytvářely rezervy a zásobu tuků – zejména boky, hýždě a stehna. Hlavně v těchto partiích se tak může vytvořit přetrvávající a neústupná celulitida, která deformuje postavu – proto je tu Perfect Slim Laser.

 

 

 

Dermaq Expert 2 v 1 odličovač

Unikátní systém odličování Dermaq Expert 2 v 1 je mléko měnící se v pleťovou vodu. Při kontaktu s pletí se toto mléko mění v pleťovou vodu. Zajistí vám kompletní odlíčení v jediném okamžiku. Vhodné na obličej, rty i oči.


Řasenka Beauty Tubes

Fascinující způsob prodloužení řas a jejich dokonalou ochranu s novou řasenkou Beauty Tubes. Dva kroky pro dokonalé řasy. Prvním krokem posílíte a prodloužíte řasy a připravíte je na aplikaci barvy. Druhý krok slouží pro výrazné nalíčení. Řasy opticky prodlouží až o 80 %!

 

Informace o výrobcích firmy L´Oréal můžete sledovat také v naší příloze Pro krásu!

 

Chcete vyhrát exkluzivní kosmetický balíček L´Oréal Paris? Zúčastněte se naší ankety a pište nám do diskuze pod článkem vaše zkušenosti s péčí o pokožku!

Reklama