pe1.jpg
Dostat k Valentýnu už poněkolikáté bonboniéru nebo šperk je milé. Ale co to tentokrát pojmout jinak, originálněji? Dárkem, který je jedinečný, a může být i milionový? Dárkem, díky němuž si splníte sen o krásných věcech? Právě taková je nová Premium Černá Perla. Los, který v sobě ukrývá 7 her a celkem 53 šancí na výhru. Za pár stokorun tak máte možnost pohádkové výhry až do výše 15 miliónů korun.

Podívejte se na video

Černá Perla je tu pro každou ženu, která se stará o sny všech kolem sebe. Jenže v každodenním shonu na svoje vlastní sny často zapomíná. Poznáváte se? Pak se i pro vás stane každá chvíle s Černou perlou okamžikem, kdy konečně můžete myslet sama na sebe. A při troše štěstí si splnit i mnohem větší sen, než v jaký jste doufala. Umožní vám na chvíli se zastavit, uvědomit si svou jedinečnost. Odvážit se ukázat svou ženskost a vyjít naproti svým malým i velkým snům. Právě tak, jak si za všechno, co pro ostatní děláte, zasloužíte. Je to takový malý luxus, který si můžete dopřát.

Že vás letos nemá kdo obdarovat? Udělejte si radost vy sama, však si to zasloužíte! Alespoň se pak o výhru nemusíte dělit.

Více informací o losech Černá Perla naleznete ZDE.