Uvařte si šálek dobré kávy a spravte si náladu třeba … s novým portálem Modré pondělí. Modré pondělí je součástí nových stránek www.tchibo.cz  a každý týden přináší nové zajímavé články, soutěže i dobré tipy.

 

V sekci „Čtení ke kávě“ najdete zábavné čtení jako například střípky ze světa celebrit, módní novinky, vtipné zamyšlení nad našimi drahými mužskými polovičkami, pousmání se nad všedními věcmi, které denně prožíváme…

Dalším zajímavým podnětem je sekce „Co se děje“. Ta vás bude aktuálně informovat a přinášet tipy na akce, které byste si neměli nechat ujít. Třeba na nový film, pěknou výstavu, sobotní výlet, bezva koncert.

Když kliknete na „Soutěž“, je jasné, že zde můžete něco vyhrát! Příjemnou zprávou pro mnohé bude nejspíš to, že podmínkou účasti v soutěži není registrace. Prostě jen najdete na stránkách Tchiba správnou odpověď na soutěžní otázku a vyplníte formulář, kam vám má přijít v případě výhry cena. Každé pondělí na vás bude čekat nová soutěž :-)))).

Zábavnou částí je „Usmívejte se“, kde najdete několik opravdu vtipných obrázků s bezva hláškami a pár vtípků. Pokud vy samy bude chtít do této zábavné sekce přispět, budete mít nějaký opravdu dobrý vtip nebo vtipný obrázek, pak ho můžete poslat přímo na email vtipy@modrepondeli.cz :-)

Přispět můžete také do rubriky „Recepty“, ale pozor! Ve vašich specialitách by neměla chybět káva. Anebo máte pouze chuť na něco dobrého? Přijďte se inspirovat!

 

Na co se dnes, při prvním „Modrém pondělku“ můžete těšit?

Ze společnosti: Jak se stát hvězdou společenských rubrik

Ranní vstávání s kávou: Ranní životabuzení

Móda: Módní trendy na jaro a léto 2004

Z cest po Mexiku: Sebevědomí a zlaté zuby

Pohled na vztah ze strany žen: Jsou chlapi mimozemšťani?

Pohled na vztah ze strany mužů: Na co muži myslí

Tak co, navnadili jsme vás dostatečně? Pak nemusíte udělat nic víc, než kliknout na www.modrepondeli.cz a nerušeně se bavit… J