Před Vánocemi na Žena-in probíhala soutěž o tři plnoautomatické kávovary Tassimo. Poprosili jsme výherkyně, aby nám napsaly, jak byly s vyhranými kávovary spokojeny. Přinášíme vám jejich vyjádření! Může to být dobrá inspirace pro vás, kdo milujete kávu a chcete si jí vychutnat v podobě, jak ji připravují profesionálové, v pohodlí svého domova.

Bosch

Dobrý den, reaguji na váš email ohledně výhry na Žena-in, kávovar Tassimo. Ráda bych Vám touto cestou poděkovala. Využila jsem ho jako dárek pro manžela. V tu dobu jsem ani netušila, že je to dárek pro celou rodinu. Nakoupila jsem kapsle a těšila se, co tomu manžel řekne. Má rád dobrou kávu a kávovar, co jsme měli doma, byl už starý. Musím říci, že mi maximálně vyhovuje, že ve všech obchodech, kam chodím nakupovat kapsle do Tassima mají, ve velkém výběru.
Manžel měl obrovskou radost, ale děti snad ještě větší. Hned na štědrý večer, jsem ochutnala macchiato, manžel si vyzkoušel espreso a Kačenka s Honzíkem čokoládu.
Byla jsem mile překvapena, že pěna z macchiata ani z capuccina nespadne ani po dlouhé době, i když trošku vystydne, pěna stále skvěle drží.
A děti..., od té doby co máme doma Tassimo, mají čokoládku ke snídani i k večeři. Pokud přijde návštěva, tak malá Kačka prosí také o kafíčko-čokoládu a cítí se jako „dospělačka“, že může pít stejné kafíčko jako mamka a teta :).
Příprava jakéhokoli druhu kávy s Tassimem je naprosto jednoduchá, dáte kapsli a máte voňavou kávu s krásnou pěnou.
Také moc děkuji za červenou barvu přístroje, úžasně se mi hodí i jako krásný doplněk do kuchyně. Všem moc díky za skvělou výhru.
Mirka


Milá redakce! Ta výhra mne strašně potěšila! Vařím si kávu několikrát za den, v kavárně si dávám kávu latté nebo capuccino, takže jsem doma hned Tassimo vybalila a musela jsem vyzkoušet všechny kapsle! (Ty jsem si koupila hned, jakmile mi přišel váš email o výhře). Večer ještě přišla kamarádka a tak jsem jí Tassimo předvedla, obě jsme uznaly, že je super. Takže opravdu můžu doporučit.
Vaše čtenářka Marie, Brno


Krásný den, před nedávnem jsem vyhrála v soutěži kávovar Tassimo. Mám velkou radost. Bez kávy nejsem schopna ani vstát, pomáhá mi po ránu abych se nastartovala :). Je to můj rituál, uvařit si kafíčko, sednout a přemýšlet...
Kávu mám tak 3x až 5x za den. Tassimo mi moc vyhovuje, protože jediné co potřebuji je mít doma kapsle. Kapsle koupím všude a tak je příprava velice jednoduchá a rychlá. Dám správnou kapsličku, zmáčknu tlačítko a mám voňavou kávu. Je to jednoduché a praktické. Nikde žádný nepořádek a logr, jako při přípravě v pákovém espresovači, které jsem měla doposud. Já většinou upřednostňuji espresso nebo cappuccino, ale o víkendu si ráda dám i latté. Tassimo jsem si oblíbila hlavně proto, že to není jen další doplněk do kuchyně, ale funkční věc, kterou velice často využívám.
Vaše čtenářka Jana z Prahy

Co je Tassimo?

Už jste neseznámily s novým inteligentním plnoautomatickým kávovarem TASSIMO, který vám doma vykouzlí voňavou kávu a další speciality? Naše výherkyně ano! TASSIMO je na přípravu horkých nápojů bez nadsázky přeborník. Vysokou zárukou kvality je jednak značka přístroje Bosch, ale také prémiová káva Jacobs Krönung, či čokoláda Milka.

Stačí pouhý stisk jednoho tlačítka
Tento domácí pomocník nenechává nic náhodě a nabízí hned několik revolučních konceptů pro přípravu kávy. Prvním z nich, kterým se může TASSIMO pyšnit je technologie čárového kódu, který na sobě nese každá kapsle. Díky ní je možno připravit nápoj velmi jednoduše - stačí stisk jednoho tlačítka! Kávovar si na kapsli přečte veškeré informace nutné pro přípravu nápoje, jako je potřebné množství vody, čas spaření nebo teplotu. Ať už máte chuť na klasické espresso, krémovou kávu, mléčnou specialitu, či horkou čokoládu, TASSIMO připraví každý nápoj individuálně tak, aby byl prostě perfektní. Na vás je pouze vložit kapsli a stisknout tlačítko - o vše ostatní se postará TASSIMO.

Z jakých kapslí si můžete vybrat a jakou kávu si doma, v pohodlí domova připravit?

Jacobs Krönung Espresso
Černá káva pro všechny, kteří si rádi vychutnají svůj den naplno.
Doporučená cena: 129,90 Kč
Jacobs Krönung Caffe Crema
Lahodný krémový nápoj vás příjemně naladí do nového dne.
Doporučená cena: 129,90 Kč
Jacobs Krönung Latte Macchiato
Užijte si mléčné kávové potěšení po náročném dni.
Doporučená cena: 129,90 Kč
Jacobs Krönung Latte Macchiato Caramel
Pro všechny, kteří si zamilovali kávu s jemným nádechem karamelu.
Doporučená cena: 129,90 Kč
Jacobs Krönung Cappuccino
Ocení všichni milovníci dobré kávy s nadýchanou pěnou.
Doporučená cena: 129,90 Kč
Horká čokoláda Milka
V zimních měsících přijde vhod malým, ale i velkým.
Doporučená cena: 129,90 Kč

TASSIMO kávovary - moderní design a unikátní technologieBosch

Více na www.tassimo.cz

Reklama