Catherine Zeta-Jones je známá nejen svým manželstvím se stárnoucí  hollywoodskou hvězdou Michaelem Douglesem, ale i svým výborným herectvím – vzpomeňme například zfilmovaný muzikál Chicago. Zároveň je považována za jednu z nejkrásnějších hereček. Její tmavé oči a vlasy poutají pozornost snad všech mužů.

Jak to dělá, že má své kadeře stále tak lesklé a husté? Dopřává jim kaviárovou kúru, která prý vlasům dodává sytou barvu, větší objem i lesk. Pozitivní účinky látek obsažených v kaviáru objevila už loni v létě a od té doby neváhá pravidelně utratit 400 dolarů (asi 8200 korun) za pravé jeseteří jikry dovezené z Íránu.

„Catherine má neuvěřitelně bohaté vlasy a oslnivou barvu už od přírody, ale kaviár jejich vlastnosti podtrhne a učiní je ještě krásnějšími," citoval svůj zdroj list Daily Mail. U kadeřníka si  nechává umýt vlasy lanýžovým šamponem a poté si do nich nechá včesat kaviár. S tímto zábalem pak dvě hodiny relaxuje na pohovce se sklenkou šampaňského v ruce.

Jednoduchý recept, že? Jen mít na ten kaviár a lanýže. Pokud by se mi naskytla ta možnost „vlastnit“ je, raději bych je snědla. :-) Ale nejsem Catherine Zeta-Jones, ta si je může dovolit „patlat“ na vlasy.

 

Je to zbytečný luxus dávat si kaviár do vlasů?

Nebo spíše rozmar bohaté dámy?

Není lepší kaviár a lanýže sníst?