5f844050d68f6obrazek.png
Příběh kávy Ebenica se píše již 10 let

Značku kávy Ebenica založil v roce 2009 Marek Fajčík, který během své kariéry v nadnárodních společnostech měl možnost hodně cestovat, a tedy i ochutnávat. Káva mu v zahraničí chutnala vždy jinak – lépe než doma. A tak se po dlouhém zvažování rozhodl, že si založí vlastní značku kávy, která bude moci konkurovat těm ze zahraničí. A tak vznikla káva Ebenica.
5f8440cbd10e4obrazek.png
5f8440a5c008cobrazek.png
Z rodinné firmy ke skupince kávových nadšenců

Když Marek firmu zakládal, ani jen nedoufal, že o pár let bude jeho káva mít na kontě několik ocenění a v jeho pražírně kávy bude pracovat 10 kávových nadšenců. Jak však sám s oblibou říká: „Tam, kde se dělají věci s nadšením a trpělivostí, se dějí velké věci.“ A vybudovat značku kávy a vlastní pražírnu, která patří k těm nejmodernějším v Evropě, opravdu není maličkost.
5f84405e27536obrazek.png
Kávové portfolio, které vám zachutná…

Nabídka pražírny EBENICA COFFEE zaujme na první pohled i chuť. Singlové kávy z celého světa nabízejí skutečně pestrou paletu chuťových tónů. Od káv s výraznými tóny čokolády, tabáku a oříšků v jejich e-shopu objevíte i pár ryze ovocných káv. Pokud jste milovníkem právě zmíněných acidních káv, určitě neopomeňte edici Limitka, která na pravidelné bázi přináší to nejlepší ze světa výběrové kávy. Fanoušci této limitované edice tak mohli ochutnat kávy z Indonésie, Indie, Tanzanie, Konga, Peru, Thajska, Panamy, Myanmaru a dalších vzdálených koutů světa.
 
Jestliže preferujete spíše silné kávy s výraznými tóny tmavé čokolády a tabáku, které se hodí do mléčných káv, měli byste zkusit některý z jejich blendů. Tento rok byly v britské gastro soutěži Great Taste oceněny dva jejich blendy – Ebenica Intensivo a Ebenica Duetto. Oba najdete na jejich e-shopu www.ebenica.cz/eshop/.
 5f844033b1f94obrazek.png
 

Reklama