Proč se světoznámá společnost jmenuje Tchibo? Jde o složeninu jména spoluzakladatele společnosti Carla Tchilinga a německého výrazu pro kávové zrnko (die Bohne). Spojením těchto dvou slov vznikla značka, která se stala synonymem pro lákavou vůni a plnou, výraznou chuť - značka Tchibo.

Když hamburský obchodník Max Herz a jeho společník Carl Tchiling začali v roce 1949 posílat poštou librové balíčky čerstvě upražené kávy, určitě netušili, že za padesát let ze skromné zásilkové služby vyroste mezinárodní holding a značku Tchibo si zamilují milióny lidí na celém světě.

 

Jakou kávu si tedy zamilovali lidé po celém světě?

Káva Tchibo nabízí mletou kávu praženou, instantní a kávové speciality.

 

PRAŽENÁ MLETÁ KÁVA

Tchibo nabízí vysoce kvalitní mletou kávu hned v několika zajímavých variantách, a tak uspokojí všechny skupiny spotřebitelů. Káva je k dispozici jak v oblíbeném sáčkovém balení, tak i ve speciálním vakuovaném balení, které dokonale chrání jedinečné aroma a chuť kávy Tchibo. Pokud milujete mletou kávu, pak si můžete vybrat z řady Exclusive, Exclusive Mild, Gran Café a Family.

 

INSTANTNÍ KÁVA
Instantní káva Tchibo je vyrobena ze stoprocentní zrnkové kávy a vyznačuje se stejně lahodnou chutí a výrazným aroma jako tradiční mletá káva. Všechny varianty instantní kávy Tchibo jsou baleny ve sklenicích, které chrání jejich aroma a zaručují vyrovnanou kvalitu po celou dobu trvanlivosti. Pokud dáváte přednost kávě instantní, pak si můžete vybrat opět z řady Exclusive, Exclusive Mild, Gran Café a Family.

 

Jak se od sebe chuťově liší jednotlivé značky kávy Tchibo?

Exclusive - Instantní káva s plnou chutí a výrazným aroma

Exclusive Mild - Kombinace jemné chuti a výrazné vůně

Gran Café - Mimořádně intenzivní chuť a aroma

Family  - Ideální chuť, vůně opravdové kávy

 

 

INSTANTNÍ KÁVOVÉ SPECIALITY A ČOKOLÁDOVÉ NÁPOJE
Součástí nabídky Tchibo je i pestrý výběr instantních kávových specialit a čokoládových nápojů v několika atraktivních příchutích! Velice populární je například řada výrobků Cappuccino, která zákazníkům umožní vychutnat si oblíbený nápoj v práci nebo v pohodlí jejich domova.

 

Tak to jsou dobroty, které pro nás připravuje káva Tchibo. Díky novému portálu Modré pondělí ale káva Tchibo není jen o dobré kávě, ale také o zajímavém čtení, které vám každé pondělí přináší zajímavé novinky! Co si dnes v „Modrém Pondělí“ můžete přečíst???

  

Rubrika „Čtení ke kávě“

  1. Rozhovor s herečkou Valérií Zawadskou *
  2. Veselé zamyšlení se o tom, jak je v určitém věku těžké najít chlapa a kde ho najít, dle priorit žen 

Rubrika „Co se děje“

  1. Koncert za jednou Euro – od 29. dubna do 2. května proběhne na desítce pražských ostrovů festival United Islands of Prague. 

Rubrika „Recepty“

  1. Moučníky – Terčová roláda 

Rubrika „Soutěž“

1.       Jakým procesem se musí ošetřovat průmyslové mlýny, aby se káva během mletí nezahřívala a neztrácela své jemné aroma?

 

 

Pokud si chcete tyto novinky přečíst, pak stačí kliknout na www.modrepondeli.cz

 

 

 

 

Reklama