Káva nás dokáže příjemně probudit a povzbudit mysl, tak proč by to stejné neudělala s naší kůží? Přírodní kávové peelingy Mark umí pleť zjemnit, bojovat s nedokonalostmi i útočit na celulitidu. Musely jsme je vyzkoušet...

 

mark Vendula testovala Mark Watermelon

Strašák jménem celulitida u mě střídavě straší a střídavě mě nechává chladnou. Chodí to ve vlnách. V návalu nejistoty se mažu o sto šest, hlídám délku sukně, cvičím a děsím se každé lekce plavání. V opačné fázi jsou mi ďolíčky dost jedno a kňučení kolegyň mě rozesmívá. Testování přírodního peelingu na mě spadlo právě ve fázi jedna, a tak se hodilo.

Kávový scrub jsem s sebou vzala do sprchy a několik minut jsem hmotou drhla, rozumějte masírovala, kde co. Problémové partie i výstřih. Body za mě rozhodně získal peeling díky složení – rozemletá kávová zrnka, krystaly hnědého cukru a mořské soli a jiné přírodní ingredience. Jemné aroma melounu doplnilo vláčnou směs. Pokožka byla jemnější, projevy stárnutí asi nezastaví, ale připravte se na příjemnou voňavou proceduru.

Kristina testovala Mark Coconut

marcJestli něco opravdu miluju, tak jsou to kokosové produkty a káva. Jakmile to voní po kokosu, chci to mít doma. Kávový scrub mark jsem chtěla vyzkoušet už dávno, takže když jsem jej dostala k testování, měla jsem velkou radost.

Jako blogerka si v novinkách v kosmetice opravdu libuju a co se týče scrubů, prošlo mi jich rukama už desítky. Vize Marka se mi líbí, jelikož zrnka kávy mohou zlepšit cirkulaci krve a zbavit pleť toxinů. Navíc je i zdrojem antioxidantů a měla by tím zabraňovat tvorbě vrásek. Všechny scruby téhle značky jsou přírodní, neobsahují konzervanty a nejsou testované na zvířatech. V pytlíčku najdete celkem velké množství scrubu, takže jej máte na několik použití, ale je lepší to nepřehánět a nedrhnout pokožku každé sprchování.

Já používám už pár let peelingové produkty jednou týdně při sprchování. Scrub nanesu a vmasírovávám do pokožky během působení masky na vlasy. Díky obsahu olejů (kokosový, mandlový) je pokožka po aplikaci hebká, vyhlazená a lehce promaštěná, takže už není potřeba dále peelingované partie mazat. Doporučuji používat na stehna a hýždě, břicho a záda. Pleť i dekolt mám velice citlivý a káva by pro mě byla moc ostrá a spíš bych jí ublížila. Každopádně na pleť se použít dá, jen nesmíte mít takovou citlivku, jako ji mám já. Co jsem se dočetla na stránkách, tak kokosový Mark je nejoblíbenějším produktem značky a můžu jen potvrdit, že všichni milovníci kokosu nebudou chtít už jinou vůni.

Klára Tichá testovala Mark Coffee

markDo rukou se mi dostal přírodní peeling Mark scrub a já jsem se tak mohla přesvědčit o jeho skvělých účincích, které jsem si o něm přečetla. Vybrala jsem si kávovou variantu, protože miluji vůni kávy a vrhla jsem se do testování.

Peeling jsem nanesla na celé tělo včetně obličeje, jemně jsem ho vmasírovala, nechala 5 minut působit a poté ho smyla. Už po oplachování peelingu jsem cítila, jak je moje pokožka vyhlazená, promaštěná a krásně voňavá.

Balení je poměrně velké a k ošetření těla vám stačí malá hrst peelingu. Za mě je tahle značka rozhodně skvělou přírodní variantou, která je šetrná k pokožce.

 

Mark body scrub 

www.markscrub.cz

Čtěte také:

Reklama