cl.jpg
Foto: Profimedia

Herec zveřejnil fotografii, jak se spolu s Katy sklánějí nad talířem s luxusně vypadajícím dezertem, u kterého nechybí čokoládový nápis „Všechno nejlepší“ a svíčka, u jejíhož sfouknutí si zpěvačka jistě něco hezkého přála. U příležitosti svého významného dne si také dala třpytivou čelenku s nápisem „Narozeniny“ do vlasů.

Orlando Bloom si samozřejmě neodpustil ani písemné vyznání. Ke snímku napsal: „Žijeme, milujeme se a je to zábava. Budu tě oslavovat dnes a každý den. Miluji tě.“

Pár se zasnoubil na Valentýna roku 2019, ale ke svatbě zatím nedošlo. Loni v srpnu přivítali na svět své první společné dítě holčičku jménem Daisy Dove Bloom. O té zpěvačka nedávno promluvila na události Variety’s Power of Women. Prozradila, že malá Daisy je fascinovaná kočkami a je to momentálně  její oblíbené slovo. Ocenila také otcovské a partnerské kvality svého snoubence.

A ten se opravdu činí. Nedávno zveřejnil fotku z výmalby dětského pokoje své holčičky. Zdi má žluté a zdobí je květy sedmikrásek, protože i jméno Daisy znamená v překladu Sedmikráska. Katy Perry jeho úsilí v komentáři pod fotkou samozřejmě ocenila. „Nejlepší tatínek,“ napsala.

Zdroje: Today, etonline, Instagram