Katy Perry je americká zpěvačka, textařka a hudebnice, jejíž pravé jméno je Katheryn Elizabeth Hudson. Proslavila se v roce 2008 po vydání singlu „I Kissed A Girl” a od té doby je uznávanou a oblíbenou zpěvačkou. Je jedna ze známých osobností, které experimentují se svými outfity a vzhledem, Katy konkrétně měnila účesy a barvy vlasů skoro jako ponožky. Co zajímavého se objevilo na její hlavě?

Modrý pankáč i mikádo
Katy Perry se nikdy nebála krátce střižených vlasů, které jí moc slušely. Měla černého i blonďatého ježka, kterého si ne jednou nechala vyčesat nahoru, a dokonce přidala i modrou barvu. Tu zopakovala i v době, kdy měla hladké mikádo nad ramena.

Svetla-Elegantni-Moda-Facebook-uvodni-foto.jpg
Foto: Profimedia

Tmavě fialový look
V roce 2012 měla zpěvačka tmavé období a své vlasy si nechala obarvit na tmavě fialovou. Střídala vlnité i rovné vlasy a měla dokonce i ofinu. Zbytečně jí to přidávalo roky, ale na druhou stranu účes zase rychle změnila na jiný. 

profimedia-0129049910.jpg
Foto: Profimedia

Fialovo-modro-tyrkysový hladký culík
Z pánského looku neměla problém přejít do dlouhých vlasů, konkrétně sexy hladkého culíku, na který si nechala nanést mix hned tří barev – fialovou, modrou a tyrkysovou. Jde o krásný ženský účes, který jí moc sluší. Pokud jste ale někdy měli na hlavě takové barvy, tak víte, že se časem vymyjí a zbyde taková nevýrazná, a ne moc hezká barva. Nevydrželo jí to proto tak dlouho.

profimedia-0197311235.jpg
Foto: Profimedia

Růžová, fialová a zelená
Jak je vidět, Katy má ráda asi všechny barvy duhy. I tyto křiklavé odstíny ráda nosila a my jí jen přejeme, aby jí časté barvení nezničilo vlasy tak, jak je o nich známé. 

Svetla-Elegantni-Moda-Facebook-uvodni-foto-2.jpg
Foto: Profimedia

Mohli jste ji ale zastihnout i v platinové blond a v její přírodní barvě, což je černá. Má také ráda paruky, které využívala ve svých videoklipech, nebo si ji občas nasadila, když se objevila na červeném koberci. Nemůžeme ale popřít jeden fakt – je to královna barevných vlasů.

Zdroj: Wikipedia, Profimedia