Myslím ,že favorita asi nenajdeme .Protože já mám ráda skoro všechno .Mladší dcera řízky, starší rizoto s kuřecím masem  brokolicí  a kukuřicí ,no a manžel ten co uvidí to sní ,ale omáčky rozhodně vedou a taková svíčková dochucená karamelem je prostě úžasná.Ale v naší rodině jsem považována za průkopnici nových jídel .Letos jsem udělala teno recept .

Uzené a kuřecí maso s javorovým sirupem.

Je to jednoduchý recept . Uzená žebra nebo uzené maso dáte do sáčku. Přidáte anýz 3-5 ks, maso osolíte zalijete javorovým sirupem a nakonec tam nalijete jablečný džus nejlépe ten ,který je hodně kyselý .Do druhého dne necháte v lednici.Druhý den jen dáte péct.Pečete až do změknutí masa pomalu až do zkaramelizování .No prostě bomba.Buhužel na mně nezbylo, všichni to s odpuštěním snědli i to co bylo navíc. 

Pa Katy

pozn. red.: text nebyl redakčně upraven


Dnešním tématem jsou

VAŠE OBLÍBENÁ JÍDLA, KTERÁ DOMA PŘIPRAVUJETE!

Pište, posílejte recepty, diskutujte, perte se za vaši nejlepší svíčkovou!

Které je u vás to nejoblíbenější jídlo? Co milujete vy, přítel, manžel, děti, tchyně, soused? Jak probíhá příprava, jste pečlivka, nebo máte za půl hodiny navařeno? Dneska se pořádně nadlábnem! Tak pište, jaký je koloběh jídel právě u vás! Inspirujte ostatní...

Pište mi na redakce@zena-in.cz

předmět JÍIDLO

Nejlepší příspěvek odměním hezkou sadou bambusového prostírání na stůl. Těšte se!

prostirani

Reklama