Přečtěte si příběh třicátnice Katky, která se Ženě-in svěřila s tím, že ji nic nedokáže sexuálně nabudit víc, než bolest. Přišla na to náhodou. Přesto sama sebe nepovažuje za masochistku.

sex

Není to tak dávno, co se mezi denními tématy magazínu Ženy-in objevily úchylky a úchyláci. Osobně zastávám názor, že v každém z nás se ukrývá alespoň kousek nějaké té úchylky. U někoho větší, u jiného menší. Posouzení, jak velký kousek se ukryl v Katce, jejíž příběh vám přinášíme, nechám na vás.

Katka je průměrná třicetiletá žena. Nijak zvlášť nevybočuje z davu. Od některých z nás ji odlišuje jenom malá drobnost. Záliba v bolesti. Podrobnosti už vypráví Katka sama...

Vždycky jsem říkala, že můj sexuální život je nudný. Tedy, nevykládám to na potkání, ale abyste pochopili: Pracuju v ryze ženském kolektivu, vesměs jsou to mladé ženy, nejstarší je pětatřicet. Častokrát se u nás v kanclu probíraly docela důvěrné věci. Nikdy jsem si nebyla jistá, jestli je tohle všechno pravda, nebo si to kolegyně jen vymýšlejí, aby jedna druhou trumfla. Do těchto debat jsem se nezapojovala. Nemám to ráda a navíc bych jim ani neměla co říct. Ani teď, když o tom mluvím, se necítím zrovna skvěle.

Svého přítele miluju, ale říká se, že když to neklape v sexu, začne i vztah brzy skomírat. Já se v posteli vždycky brzy začala nudit. S Ondrou stejně jako se svými ex. Vždycky když ta prvotní sexuální přitažlivost opadla, nebylo snadné mě svést. Nebavilo mě to. Pak jsem ale díky náhodě objevila něco, co mi vždycky rozproudí krev v žilách.

Ondra mi chtěl připravit trochu romantiky, a tak kolem postele rozestavěl zapálené svíčky. Mazlili jsme se a, už ani nevím proč, chtěl jednu dát jinam. Jenže to udělal tak nemotorně, že mi tím rozpáleným voskem polil břicho. Lekla jsem se a on se začal hrozně omlouvat. A já najednou říkám: „Počkej... Udělej to znova.“ Trochu se zarazil. A moc se mu nechtělo mi zase ublížit. Nevěděl, jestli si nedělám srandu. Ale pak jsem ho přesvědčila a zjistila jsem, že tenhle horký vosk je opravdu vzrušující.  

Během několika let jsme vychytali další zajímavé věci, které radši nebudu podrobně rozebírat. Mám ráda bolest a vzrušuje mě. Za masochistku se ale v žádném případě nepovažuju. Rozhodně ale nejsem ten typ člověka, který potřebuje roubík, bič a dominantního partnera, který mě donutí škemrat. Preferuju partnera sobě rovného, který mi bude s něžností způsobovat vzrušující bolest. 

Ráda bych tak vzkázala všem, kteří mají pocit, že ztrácí zájem o milování, aby se nebáli experimentovat. Protože tak můžou přijít na to, co jim chybí a co jejich vztahu dodá šťávu.

Reklama