Ahoj Míšo!

Když jsem nastoupila do nové práce po mateřské a začala se zapracovávat zeptali se moji spolupracovníci ,zda mám řidičský průkaz .A protože pracuji jako operátorka STK a zároven jsem manželkou vedoucího ,tak mi bylo řečeno ,že bez řidičáku nesmím trhat partu .

Za týden přišel pán představil se mi a povídá ,že mi nese přihlášku do autoškoly.Koukala jsem jako blázen .V první moment jsem myslela ,že můj manžel ,ale ten řekl,že on to nebyl .No a když jsem za sebou viděla rozchechtané spolupracovníky, tak mi to došlo.

Postavili mě před hotovou věc a řekli ,že bez řidičáku s nimi dělat nemůžu.No co mi zbývalo.Dostala jsem perfektní instruktorku Irenku ,dodnes se potkáváme a zdravíme.

A první jízda?

Vživotě jsem nebyla tak spocená .Tato dáma mě naučila všemu, ovšem měla jsem individuální přístup a učila se doma .Pak v učebně jsem napsala pár kontrolních testů ,šlo to dobře.A tak jsem po nocích šrotila a učila.

No a zkoušky ?

Irenka uměla překvapit ,přišla a řekla ,že je dělám za týden .Já jí říkám ,že nejsem připravená a ona řekla ,že to zvládnu.Nervy to teda byly.Představa ,že bych to neudělala ta musela jít stranou.

Jako manželka vedoucího ,kterého zná celá zkušební komise a všichni na dopr.oddělení jsem musela projít.Dokonce ve třídě se za mnou přišli podívat ,která je to ta z STK .

Test jsem zvládla na jedničku a jízdy to byl koncert.

Dokonce mě pochválil,protože se mi při jízdách stala neuvěřitelná věc .Jelikož jsem klidas ,tak při odbočování jsem čekala a v tom mě předjel chlap ,ale takovým způsobem ,že komisař zařval co je to za prase,že by mu okamžitě vzal řidičák.

Kdybych odbočila hned tak do nás ten dotčný naboural.Samozřejmě by to nebyla moje chyba jak mi bylo řečeno.A dnes děkuji klukům ,že ho mám .A jezdím poměrně slušně a jak říká má dcera strašně pomalu.A já jí tvrdím ,že odpovědně.Jak se říká pospíchej pomalu.

Pa vaše čtenářka Katka

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.


Katko, co dodat? Kéž by to všichni měli tak jednoduché jako Ty. I když, tu odpovědnost za vlastní schopnosti Ti vážně nezávidím. M.

Reklama