Katce, naší další účastnici hubnoucího projektu s Ketodiet, se daří a jaro ji v tom hezky pomáhá. A na hubnutí není sama. Její dcery jí hlídají na každém kroku.

Jak dlouho už dietu držíte a jaké jsou vaše největší změny?
Dietu držím 2 měsíce a musím říct, že největší změnou a překvapením pro mě je, že díky Ketodiet hubnu opravdu v místech, kde je nejvíce tuku, a to v bříšku. Vždycky, když jsem se pustila do nějaké diety, tak jsem zpravidla nejdříve shodila prsa, pak zadeček a nakonec teprve bříško. Takže to je pro mě potěšující, že hubnu tam, kde to nejvíce potřebuji.

Katka

Kolik už jste zhubla?
Hubnutí neberu jako závod, je to běh na dlouhou trať. K dnešnímu dni se mi podařilo shodit bez několika deka 10 kg. Ráda bych však shodila ještě minimálně jednou tolik.

S čím nejvíce „zápasíte“?
Nemyslím, že bych s něčím zápasila. Naučila jsem se pravidelnosti v jídle, dodržuji pitný režim. Pohybu je teď také více než dost, protože nám začíná pěkné počasí a práce kolem domečku. Budu muset vyměnit cvičení ve fitness za práci na zahradě a aktivity venku. Také se moc těším na kolečkové brusle.

Katka cvičí

Co váš jídelníček?
Můj jídelníček se skládá ze 4 Ketojídel a jednoho jídla normálního. Tím budu pokračovat ještě tento měsíc, aby váha šla pořád dolů. I když už ne tak závratně rychle. Už teď, ale musím říct, že se cítím opravdu mnohem lépe, nezadýchávám se tak rychle, tlak už je na nižších hodnotách než dříve, po fyzické stránce se cítím mnohem lépe. A z toho mám opravdu velikou radost.

Čím jste si v poslední době udělaly radost?
Mám ráda práci na zahradě, ráda sázím všechno možné, tentokrát jsem si objednala bylinky na slazení místo cukru, stévii a aztécký cukr. Tak jsem zvědavá, jestli mi porostou.

Těšíte se na nové oblečení na léto?
Léto miluji, a tentokrát si ho myslím, díky změně, užiji. Těším se, až si pořídím něco nového, ale zatím si nic nekupuji. Objevuji v šatníku věci, do kterých jsem se už nevešla, a teď mi zase padnou. Takže, když to tak vezmu, prožívám každý týden taková malá překvapení.

Co vaší změně říká vaše okolí?
Chválí mě a to je ta nejhezčí motivace.

Nejvíce se mi líbí, jak mě dcery kontrolují, a kdykoliv si chci dát něco k snědku, třeba maso se zeleninou, přiletí otázka: „A mami, můžeš to?“. Mám prostě takové dva andílky kontrolníčky, kteří na mě dávají pořád pozor. Myslím si, že když se pustíte do jakékoliv změny ve svém životě, je vždycky důležitá podpora vašich blízkých (dětí, přítele, přátel a rodiny). Já ji mám, a  za to jim  moc děkuji.

Mějte se moc hezky a přeji vám všem pohodové a slunečné dny.

Katce děkujeme za přání a držíme jí pěsti při dalším hubnutí. Budeme se těšit na další její postřehy!

  • Partnerem projektu je značka Ketodiet více se dozvíte na www.ketodiet.cz
  • Všechny příběhy předchozích čtenářek najdete v naší rubrice Hubněte.

Více o Katce čtěte v našem článku:

Reklama