I čtenářka Katka skončila s Ketodiet. Zeptali jsme se jí, kde se zastavila ručička váhy a jak se v novém těle cítí.

Náš projekt hubneme s Ketodiet je na konci, jak se cítíte? 
Cítím se skvěle. A jsem velice ráda, že mi žena-in dala tuto příležitost.

Kolik jste zhubla?
Asi 14 kg.

Jak se vám změnil život?
Když to tak vezmu, dieta mi změnila nejen životní styl, ale vnesla do mého života i mé rodiny nový směr. Zkoušíme nové věci, ráda experimentuji v jídle a hlavně máme mnohem více pohybu, na který si pomalu vypěstovávám závislost. Našla jsem si aplikaci do mobilu, která mi zaznamenává nejen jaký pohyb (cvičení) provozujeme, ale kolik spálíme Kcal, jak dlouho cvičení provádíme a kolik km najedeme. A další vychytávky.

aplikaceNejvíce teď jezdíme na kole a bruslíme na in-line bruslích, je to zábava a nejvíc mě těší, že to baví děti i mého muže. Musím říct, že si užívám každý den a každý shozený kilogram, mám radost z nové konfekční velikosti, připadám si jako taková cibule, ze které se odlupuje jedna vrstvička po druhé. Jsem moc ráda, že jsem dostala tuto příležitost. Takže ještě jednou děkuji za ni.

Jaké rady odborníka jste si osvojila a jakých se musíte vyvarovat stravovacích chyb, aby vám vaše váha vydržela?
Zjistila jsem, že pravidelně se stravovat není až tak těžké, když si pomůžete nějakou berličkou, u mě to je nastavení upozornění v mobilu, které mě vždy ve správný čas upozorní na čas jídla a pití. To asi byla má největší stravovací chyba, nepravidelnost a málo pití během dne. A také málo pohybu. S tím už je ale konec.

Chcete v hubnutí dál pokračovat?
Ano, mám v plánu dál pokračovat, chtěla bych podle BMI dosáhnou ke své výšce ideální váhu 55 kg.

Co odpovídáte, když vám někdo řekne, že to zase naberete zpátky?
I to se může stát, ale myslím si, že jsem si díky této příležitosti udělala v hlavě pořádek a vím už, co chci a co ne, a rozhodně nechci mít zdravotní problémy, které mě trápili do nedávna. Taky je mi příjemné, že už nejsem tak unavená a cítím se dobře, vždycky totiž záleží jen na nás, kam to vše necháme dojít.

Katka

Doporučila byste čtenářkám, které chtějí hubnout tuto dietu? A proč?
Čtenářkám Ženy-in bych dietu doporučila pro její snadné připravování a chutnost, která mě docela překvapila. Myslela jsem si totiž, že všechny diety musí být chuťově nedobré. Třeba takové tyčinky, kaše, nápoj nebo některé polévky i palačinky jsou výborné. Také se mi líbí, že na stránkách Ketodiet najdete spoustu receptů, jak si jídlo zdravě připravit a další rady ohledně diety.

Těšíte se na proměnu?
Na proměnu se těším moc. Mám to za takovou třešničku na dortu.

Závěrem bych chtěla říct, že je mi trochu líto, že tento projekt už končí. Bylo prima být na jedné lodi s tak fajn lidmi. Jsem moc ráda za tuto zkušenost a za nové lidi, které jsem poznala. Jani a Jarko, máte můj obdiv za to, že jste to tak zvládly a že to bylo s vámi fajn. Také čtenářkám  žena-in  za shovívavost, povzbuzující komentáře a podporu. No a v neposlední řadě mému muži a dětem, že se mnou měli trpělivost a že mě podporují.

A taky chci vzkázat všem, kteří se svým životem chtějí něco udělat, jděte do toho, stojí to za to.

  • Partnerem projektu je značka Ketodiet více se dozvíte na www.ketodiet.cz
  • Všechny příběhy předchozích čtenářek najdete v naší rubrice Hubněte.

Více o Katce čtěte v našem článku:

Reklama