Katie Holmes se stala historicky první globální ambasadorkou značky Olay, světové jedničky v pleťové kosmetice pro ženy. Herečka reprezentuje mezinárodní kampaň Olay „Your Best Beautiful“, jejímž cílem je povzbudit ženy po celém světě, aby se nespokojily s průměrností, ani pokud jde o pleťovou péči.

„Jsem opravdu nadšená, že jsem se stala globalní ambasadorkou značky Olay,“ uvedla Katie Holmes. „Olay je značka, kterou respektuji a důvěřuji jí. Líbí se mi její produkty a poselství ženám, že by se neměly spokojit s málem a každý den usilovat o to nejlepší, i co se týče péče o pleť.“

Katie Holmes

Q&A: Katie Holmes o spolupráci s Olay

Co vás těší na spolupráci se značkou Olay?
KH:
Jsem opravdu nadšená, že jsem se stala globální ambasadorkou značky Olay, protože ji znám celý svůj život, respektuji ji a důvěřuji jí. Vyvíjí obrovské úsilí, aby jejich produkty byly stále lepší, a neustále je přizpůsobují
měnícím se potřebám žen tak, aby dostaly vždy to nejlepší.

Olay

Proč zrovna Olay a ne jiná značka pleťové kosmetiky? Co je podle vás jedinečného na Olay?
KH:
Cítím se osobně propojená s Olay; vyrostla jsem v rodině, kde tuto značku ženy běžně používaly. Zajímala mne možnost dozvědět se o produktech Olay více, proto jsem navštívila jejich laboratoře, kde jsem všechno viděla na vlastní oči. Udělalo na mě velký dojem, kolik péče a odborného výzkumu je věnováno vývoji jednotlivých produktů. Olay je pro mě značka, která dělá skutečně to, co říká, že dělá.

Kdy jste se začala zajímat o péči o svou pleť?
KH:
Začala jsem pracovat, když mi bylo sedmnáct let. Díky tomu, že jsem byla součástí filmů, televizních pořadů a divadelních představení, jsem se také učila, jak pečovat o svou krásu a postupně si všechno osvojila.

Jaká je vaše nestarší vzpomínka týkající se péče o pleť?
KH:
Vzpomínám, jak jsem jako začínající herečka poprvé zkoušela čistící pleťovou masku. Bylo to velmi zábavné. Bylo nás několik v pojízdné maskérně a připadala jsem si jako na holčičí pyžamové party.

Olay

Kdo je pro vás v oblasti krásy vzorem?
KH:
Vzory jsou pro mě nepochybně moje maminka, babička a sestra, ale každodenně potkávám spousty dalších žen, které mohu obdivovat alespoň na dálku. Velkou inspirací jsou pro mě ženy, které jsou pyšné na to, kým jsou a pro co se rozhodly, a které pokračují v objevování sebe sama, neustále se učí a využívají nové příležitosti pro hledání toho nejlepšího pro sebe a svou krásu.

Prozradíte nám své tajemství krásy?
KH:
Všechno začíná u pleti. Pokud o pleť dobře pečujete, všechno ostatní už jde mnohem snáze. Čím jsem v pleťové péči svědomitější, tím méně času pak trávím v křesle u vizážistů před natáčením, nebo když se chystám někam na akci.

Reklama