Půvabná moderátorka Kateřina Kristelová (28) zmizela ze světa. Majitelka nejkrásnějších nohou už své přednosti nevystavuje na odiv fotografům. Co se zatím skrývá? Vstoupila snad Kateřina kvůli rozchodu s přítelem Lukášem a následné nešťastné lásce k Sámeru Issovi do kláštera? Sexy blondýnka, která ráda vymetala večírky, prozradila pravý důvod, proč už se na veřejnosti neobjevuje.

 

„Je to záměr. V létě mě bylo všude plno a já jsem si najednou řekla dost. Ne, že by mi vadila negativní reklama, jsem mladá a chci se i nadále pohybovat ve společnosti, ale na veřejnosti se objevím až na křtu svého kalendáře 12. listopadu. Chci, abyste se měli na co těšit,“ řekla Kateřina, která si podle všeho vzala k srdci rčení, že všeho moc škodí.

 

Magické datum s třemi jedničkami by jí prý mělo přinést úspěch a štěstí. Kateřina ale zároveň přiznala, že je zamilovaná.

 

„Ano, mám novou lásku, ale nechci se k tomu vyjadřovat. Když budete chtít, můžete se o tom zmínit, ale prosím Vás opravdu jen velmi opatrně. Všechno vám řeknu až v listopadu," prohlásila tajemně.

S kým a kde tráví přitažlivá moderátorka svůj volný čas nechtěla za žádnou cenu prozradit.

 

„Pochopitelně, že jsem se nepřestala chodit bavit, někdy jdu na skleničku i se Sámerem, vyhledávám ale místa, kde se nevyskytují fotografové. Právě teď nestojím o publicitu, vychutnávám si soukromí," řekla.

Reklama