Za rodiči jezdila pravidelně, každý druhý víkend. Když ji ale pracovní cesta zavedla kousek od rodného města, řekla si, že maminku s tatínkem překvapí neohlášenou návštěvou. Koupila večeři a těšila se, jak si při ní pěkně popovídají. Jenže překvapená byla nakonec nejvíc ona sama.
5d1dd91137c11obrazek.jpg
Už od vchodových dveří byla zevnitř slyšet hudba a hlasy. Měla jsem ale za to, že jen sledují televizi,“ vypráví Kateřina, kterou z omylu vyvedla už hromada bot v předsíni. Bylo jasné, že mají návštěvu. A ne malou. Že by něco slavili, napadlo ji a cestou do obývacího. Tápala v mysli, zda neprošvihla nějaké jubileum. Jenže o oslavu nešlo.

„Jakmile jsem otevřela dveře do obýváku, naskytl se mi strašně nechutný pohled. Pokoj byl plný cizích, nahých lidí, kteří popíjeli nebo hromadně souložili! První, co mě napadlo, bylo, že se sem vloupali. Nebo si spletli číslo domu, prostě že jde o omyl. Jenže pak mi pohled padl na mého stejně nahého otce, který právě dopřával orální uspokojení nějaké cizí ženské. Žaludek se mi obrátil vzhůru nohama. Tak můj otec tu podvádí mámu! Jenže když jsem se otočila k úprku, uviděla jsem v kuchyni něco stejné odporného. To samé u jídelního stolu prováděla s cizím mužem moje matka!“ kroutí ještě dnes nevěřícně hlavou Kateřina. Na vysvětlení rodičů, kteří na ni volali, už ale nečekala. Utekla tak rychle, jak jen to šlo.

Od návštěvy uplynul už celý měsíc, ale ona stále ještě nenašla sílu, aby s rodiči promluvila. „Neberu jim telefon, jen po sms jsem jim napsala, že je to jejich věc, ale nechci o tom mluvit. Nedokážu to. Jen si zkuste představit, jak byste se cítili při zjištění, že vaši rodiče se vyžívají ve swingers party? A dokonce je doma i pořádají. Jak bych se teď mohla posadit na gauč v obýváku, nebo si lehnout na postel ve svém pokoji? Hnusí se mi celý ten barák, ale i sami moji rodiče,“ dodává jejich zklamaná dcera.

Čtěte také: