Nedávno jsme řešily, kolik je tak akorát, v počtu sexuální partnerů (klikni ZDE). Je to „matematický vzorec“, který prostě nemá správnou odpověď. Obdobně tomu je i co se týče četnosti samotného styku. Když na sex zrovna nemáme chuť, jsme „frigidy“. Když ho naopak vyžadujeme častěji, jsme nymfomanky.

erotic

Kateřina je slečna, která má hodně moc ráda sex. Nestydí se za to. Ani nemusí. Není přeci na tom nic špatného. Zdá se ale, že její apetit je trochu častější, než jsou muži schopni zvládnout. Ač se páni tvorstva často div nebijí do hrudi jako King Kong, jak TO můžou dělat téměř nepřetržitě. „Slyšela jsem to už xkrát. Vždy na začátku něčeho nového se budoucí partner/milenec chvástá, jak sex chce furt. Já už se tomu jen směju, protože vím, že to pravda není,“ líčí údajná nymfomanka Katka.

„Já můžu mít sex i několikrát za den. Hrozně mě to baví. Je to ovšem spíš prokletí, než výhra. Vlastně kvůli tomu jsem neměla pořádný vztah. Chlapy to vždy odradí. Ovšem málokdy to přiznají. Občas si připadám jako chlap v ženském těle.“ usmívá se rajcovní černovláska.

„Zpočátku je to super, děláme to kdykoliv, kdekoliv. Po pár dnech, ale už začínají výmluvy. Proč teď ne, proč ani další den ne. Pak je najednou konec. Bylo mi i párkrát řečeno, že bych se měla jít léčit, že jsem nymfomanka. Snažím se vždy své touhy trošku krotit, ale moc mi to nejde, nechci si zakazovat ten skvělý požitek. Jenže, co tak pozoruji, asi to takhle nejde. Chci manžela, chci rodinu, ne být pouhou sexuální mašinou na pár večerů. Zdá se, že budu muset obětovat svůj tolik oblíbený sex na úkor vztahu. Budu trpět, ale bohužel to očividně jinak nejde.“

Čtěte také:

Reklama