profimedia-0612489270.jpgFoto: Profimedia

Princ William v pátek zahájil oficiální turné po Skotsku. V pondělí se k němu připojila i Kate. Jako pár se nejdříve vydali navštívit přední charitativní organizaci sociální péče, kde se setkali s jejími pracovníky.
 
Kate vypadala stylově a elegantně, jak jsme u ní zvyklí. Na sobě měla modré sáčko ze Zary a plisovanou sukni značky Hope. Psaníčko a boty sladila do sametové khaki barvy. Mnoho fanoušků královské rodiny si nemohlo nevšimnout, že je Kate oblečená podobně jako kdysi lady Diana. Sako v královské modré společně se skládanou midi sukní v téže barvě na sobě měla matka Williama a Harryho v roce 1992.

zt.jpg

Foto: Profimedia

Skotsko je pro Williama a Kate speciálním místem, kam se rádi vracejí a mají na něj spousty vzpomínek. Poprvé se zde setkali a zamilovali se do sebe, když byli studenty na univerzitě v St Andrews. „George, Charlotte a Louis už vědí, jak máme oba Skotsko rádi, a tak si zde i oni začínají vytvářet své vlastní šťastné vzpomínky. Nepochybujeme o tom, že až vyrostou, budou naši lásku ke Skotsku sdílet,“ řekl William dle magazínu Hello!.

Zdroj: Hello!, People

Reklama