5e5f75d602abdkate.jpg

Princ William a vévodkyně Kate včera započali svou tour po Irsku. Na letišti v Dublinu vévodkyně z Cambridge vystoupila z letadla ve smaragdově zeleném kabátu značky Catherine Walker a zelených midi šatech od designérky Alessandry Rich z kolekce jaro/léto 2020, jejíž kousky si oblíbila ona i její sestra Pippa. Ty se daly koupit za v přepočtu cca 46 tisíc korun, ale ke smůle všech žen, které by si tento kousek chtěly pořídit, jsou šaty na Net-a-Porter bohužel vyprodané.

Outfit vévodkyně doplnila taktéž zeleným jednoduchým psaníčkem, černými lodičkami a sofistikovanou černou sametovou čelenkou. Třpyt dodala outfitu novým párem náušnic Asprey Daisy s detaily z 18karátového bílého zlata.

saty.jpg

Návštěva vévody a vévodkyně z Cambridge v Irsku bude trvat tři dny, od 3. do 5. března. Pár stráví čas v Dublinu, v County Meath, v County Kildare a v Galway. Palác před příjezdem oznámil, že bude jejich cesta zaměřena na vztah mezi Spojeným královstvím a Irskem.

Dne 9. března se následně Kate a William společně s Meghan a Harrym připojí ke královně na Commonwealth Day v Westminsterském opatství. Bude to první akce v tomto měsíci, na níž se páry společně setkají.

profimedia-0502921927.jpgFoto: Profimedia


Jak se vám do zelena laděný outfit vévodkyně Kate líbí?

Reklama