profimedia-0596937995.jpg

Foto: Profimedia

Kate vyrazila na East London School ve velmi elegantním outfitu. V růžové barvě vévodkyni příliš často nevídáme, ale musíme rozhodně uznat, že jí sluší. Světle růžový kabátek Max&Co doplnila svetrem od jedné ze svých oblíbených značek, Boden, černými kalhotami, lodičkami a psaníčkem. Nechyběla ani rouška, také v odstínu růžové, s květinovým vzorem.
 
Svetr zdobený u krku stojí 65 liber (cca 1 990 Kč) a je stále online k zakoupení. I když je jasné, že už tam vydrží jen během pár okamžiků. Cokoliv, v čem se vévodkyně Kate totiž objeví, se vždy bleskovou rychlostí prodá.

ds-2-.jpg

Foto: Profimedia

William a Kate se setkali se žáky a zaměstnanci školy School21 ve Stratfordu ve východním Londýně, kteří se na začátku tohoto týdne opět vrátili do škol. Je to jejich první veřejná akce od chvíle, kdy vévoda a vévodkyně ze Sussexu poskytli v neděli večer kontroverzní rozhovor v show Oprah Winfrey.

V rozhovoru s novináři princ William přerušil mlčení ohledně novinek týkajících se jeho rodiny, které se společnost dozvěděla od Harryho a především jeho manželky Meghan. Řekl, že se svým bratrem ještě nemluvil, ale plánuje to. A dodal: „My nejsme moc rasistická rodina.“
ds-1-.jpg

Foto: Max&Co / Boden