profimedia-0576693776.jpg

Foto: Profimedia

Zdroj magazínu People nedávno prozradil, že Kate řídí rozvrhy dětí i jejich počínání doma. „Je zapojena do každé jednotlivé části jejich dne,“ říká. Kate se snaží být svým dětem nejlepší matkou, jakou dokáže. Ráda s nimi vede obyčejný život a užívá si společné chvíle. 

Kate děti neustále podporuje v tom, aby trávily čas venku. Uvědomuje si, jak nesmírně důležitý pro ně pohyb na čerstvém vzduchu je. I veřejně vévodkyně podporuje aktivní zahrady, které by měly děti v rodinách co nejvíce využívat k hrátkám. Loni v podcastu BBC uvedla, že její oblíbené chvíle s rodinou jsou venku na venkově, když jsou všichni špinaví.

profimedia-0560330303.jpg

Foto: Profimedia

Kate s Williamem si také často rádi vyrazí se svými dětmi na kolech, ať už jde o výlety do písčitých dun, nebo na pláže v Norfolku. Manželé se podělili o náhled do svého rodinného života ve videu, které bylo zveřejněno u příležitosti jejich 10. výročí svatby v dubnu. Záběry, které zachytil Will Warr, byly natočeny na podzim 2020 v Norfolku. Ukazují pětičlennou rodinu, jak kráčí po písečných dunách, šplhá po stromech a opéká marshmallow na otevřeném ohni.

Rodina vévodů z Cambridge také jezdí na společné výlety. Jako vánoční portrét v roce 2021 použili snímek ze soukromé rodinné dovolené v Jordánsku, kde byli v létě. „Kate ráda vede obyčejný život,“ prozradil rodinný přítel pro magazín People.

I rodina Kate a Williama funguje podobně jako ty neurozené. Děti se hádají u snídaně o nejoblíbenější písničky, škádlí se a občas jsou i otravné. Jako každé jiné děti. Kate s Williamem jsou často rádi, když je večer uloží do postele a mají trochu soukromí a času pro sebe. „William pak přinese Kate gin s tonikem. Navzájem se o sebe starají," prozradil zdroj magazínu People.

profimedia-0457112389.jpg

Foto: Profimedia

Zdroje: People, Hello!, BBC