kateeeeee.jpg
Foto: Justin Ng/UPPA/Avalon via Porfimedia

Princezna Kate se v úterý 20. června zúčastnila znovuotevření Národní portrétní galerie v Londýně. Ta se po tříleté rozsáhlé rekonstrukci znovu otevře veřejnosti 22. června 2023. V rámci této návštěvy si choť britského následníka trůnu prohlédla výstavu portrétů průkopnické fotografky nazvanou Yevonde: Life and Colour, a setkala se s oceňovanou umělkyní Tracey Emin, která byla pověřena vytvořením uměleckého díla pro nové dveře galerie.

Do centra pozornosti se však toho dne kromě umění dostal i oufit, v kterém Kate dorazila. Na sobě měla bílé midi šaty od svého oblíbeného Self-Portraitu. Elegantní kousek navržený luxusní londýnskou značkou se vyznačoval vypasovaným kabátkem s hustě tkanou látkou a rozšiřoval se do jemně plisované šifonové sukně.

Vršek šatů vypadal jako klasika od Chanelu, ovšem od této značky nebyl. Naopak od ní byla malá černá prošívaná kabelka z jehněčí kůže za 78 tisíc korun, kterou Kate držela v ruce. Ta perfektně ladila s černým lemováním vrchu šatů, které se na e-shopu značky okamžitě vyprodaly.

Už tak perfektní elegantní outfit skvěle doplnily ještě lodičky Bow Tie od italské luxusní značky Aquazzura. Tuto kultovní obuv si oblíbily i jiné členky královských rodin. Mimo jiné manželka prince Harryho, Meghan, nebo Marie-Olympie Řecká a Dánská. Boty, které měla Kate na sobě jsou v prodeji za 15,5 tisíce, stejně tak náušnice s umělými diamanty a perlami od Heavenly London. Cenově dostupný pár za 2,5 tisíce korun má princezna ve své sbírce více než deset let.

FotoJerzt.jpg
Foto: Porfimedia

Zdroje: Profimedia, Aquazzura, Heavenly London, Self-Portrait, Kate Middleton Style

Reklama