Slavnostní banket, kterého se účastnila nejen princezna Kate s manželem Williamem, ale také král Karel III. s manželkou, se konal na počest prezidenta Jihoafrické republiky Cyrila Ramaphosy. Ten 17. listopadu oslavil kulaté sedmdesáté narozeniny.

Ale zpátky ke Kate. Vypadala jako vždy fantasticky. Oblékla si bílé šaty se zajímavě řešenými rukávy a stříbrnými kamínky uspořádanými do tvaru květin od Jenny Packham, což je jedna z princezniných oblíbených návrhářek. Pokud jsou vám šaty povědomé, není to náhoda. Stejný model jen bez stříbrných ozdob totiž v roce 2019 oblékla zpěvačka a herečka Hilary Duff na svou svatbu.

cl.jpg
Foto: Profimedia

Princezna model doplnila mini saténovým psaníčkem, perlovými náušnicemi, náramkem a diadémem zdobeným perlami a diamanty. Diadém v minulosti nosila matka prince Williama princezna Diana, stejně jako perlové náušnice. Náramek patříval královně Alžbětě II.

A velmi to slušelo i čtyřiasedmdesátileté Camille, která se sladila do královské modré. Šaty s krajkovými rukávy byly od módního návrháře Bruce Oldfielda. Na hlavě měla čelenku zdobenou safíry, která patřila Alžbětě II., a doplnila ji stylově odpovídajícími šperky.

637debd5c2e0eprofimedia-0739449787.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: Page Six, Hello Magazine