kate-midd.jpgFoto: Profimedia

Následník britského trůnu princ William se svou chotí Kate dorazili na recepci investičního summitu UK-Afrika v Buckinghamském paláci. Vévodkyně k této příležitosti oblékla červené midi šaty Aurora Gown značky Needle & Thread se třpytkami. Ty doplnila červenými semišovými lodičkami Gianvito Rossi a psaníčkem v téže barvě.
 
Tuto krásnou róbu si můžete pořídit i vy. Je to jeden z těch kousků, které můžete snadno koupit například přes internet, ale jakmile se v nich objeví Kate, jsou ihned vyprodané. Přestože nejde o úplně lacinou záležitost, přepočtu vás vyjdou na 13 577 Kč, na e-shopu Needle & Thread nejsou už dostupné v žádné jiné velikosti než 32 (v době psaní článku).
 
Podobně jako je tomu se šaty, jsou na tom i červené lodičky Gianvito Rossi, které jsou dokonce dražší než šaty, v přepočtu stojí 15 753 Kč. Na odbyt šly velmi rychle. Kate je zkrátka velkou módní ikonou a inspirací mnoha žen. Co na sebe vezme, to je ihned pryč. Kde jaká značka by si přála, aby Kate oblékla něco z její kolekce.

outfit.jpg

Čtěte také:

Reklama